Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Panama (PAN)

Flag PAN
Nr.KappingSeinast dagført
1TORNEO INTERNO CALACH 22 Tímar 5 Min.
2TORNEO FIESTAS PATRIAS 2017 4 Dagur 21 Tímar
3Chess-Rumble 2017 20 Dagur 5 Tímar
4TORNEO PARAMERICANO PARA NO VIDENTES 22 Dagur 2 Tímar
51er Campeonato por equipos Infantil 26 Dagur 1 Tímar
6Campeonato Interclubes Panama 2017 26 Dagur 3 Tímar
7Primer Torneo Instituto Panamericano David Día del Estudiante 2017 28 Dagur 10 Tímar
8CHESS RUMBLE 2017 38 Dagur 12 Tímar
92DO. TORNEO BLITZ CIRCUITO PANAMEÑO DE AJEDREZ 61 Dagur 5 Tímar
102do. TORNEO RAPID - CPA 61 Dagur 10 Tímar
11Torneo Abierto Annia Rosales 62 Dagur 10 Tímar
12Primer Torneo Semana del Libro UNACHI 2017 62 Dagur 12 Tímar
13I TORNEO DE AJEDREZ INFANIL SANTA ROSA DE LIMA 82 Dagur 6 Tímar
14XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-16 101 Dagur 7 Tímar
15XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-16 101 Dagur 8 Tímar
16XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-8 101 Dagur 8 Tímar
17XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-10 101 Dagur 8 Tímar
18XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-14 101 Dagur 8 Tímar
19XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-14 101 Dagur 9 Tímar
20XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-18 101 Dagur 9 Tímar
21XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Sub 18 A 101 Dagur 9 Tímar
22XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-12 101 Dagur 9 Tímar
23XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-12 101 Dagur 9 Tímar
24XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-10 101 Dagur 10 Tímar
253er Campeonato Amateur 2017 117 Dagur 3 Tímar
266TO TORNEO BLITZ CLASIFICATORIO CASA DEL AJEDREZ 117 Dagur 3 Tímar
273er. TORNEO CLASSIC- GRUPO B 124 Dagur
28CAMPEONATO NACIONAL SUB 15 RAMA MASCULINA 124 Dagur 3 Tímar
29CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA SUB 15, RAMA FEMENINA 124 Dagur 3 Tímar
303er. TORNEO CLASSIC - GRUPO A 124 Dagur 5 Tímar
313er. TORNEO CLASSIC - GRUPO C 125 Dagur 2 Tímar
32CAMPEONATO DE AJEDREZ INTERUNIVERSITARIO UNIVERSIDAD LATINA 2017 130 Dagur 8 Tímar
33Final Campeonato Nacional Blitz 131 Dagur 5 Tímar
345TO BLITZ CLASIFICATORIO COLON 135 Dagur 2 Tímar
35Circuito Panameño de Ajedrez Veraguas A 2017 137 Dagur 11 Tímar
36Campeonato Nacional Absoluto 2017 Fase Semifinal 148 Dagur 23 Tímar
37TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB CATEGORIA ABSOLUTA 152 Dagur 2 Tímar
38TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB BLITZ AMISTOSO 152 Dagur 3 Tímar
39TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB CATEGORIA INFANTIL 152 Dagur 6 Tímar
40IV TORNEO CLASIFICATORIO A LA FINAL BLITZ UNIVERSIDAD TECNOLOGICA DE PANAMA 153 Dagur 1 Tímar
41Tercere Torneo Clasificatorio Blitz 2017 Santiago de Veraguas 159 Dagur 5 Tímar
42Segundo Torneo Clasificatorio Blitz 2017 La Chorrera 166 Dagur 5 Tímar
43Campeonato Nacional Absoluto Fase Final 173 Dagur 3 Tímar
44Campeonato Nacional Blitz 2017 - I Torneo clasificatorio - Club Julio Granda 175 Dagur 1 Tímar
45II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 185 Dagur 8 Tímar
46II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 185 Dagur 8 Tímar
47II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 187 Dagur 3 Tímar
48II- Torneo Classic, GRUPO B- CPA 2017 187 Dagur 3 Tímar
49II- TORNEO CLASSIC, GRUPO A- CPA 2017 187 Dagur 3 Tímar
50Campeonato de Ajedrez de los III Juegos Deportivos Estudiantiles Nacionales Rama Masculina 187 Dagur 4 Tímar
Advertisement