Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Romania (ROU)

Flag ROU
Nr.KappingSeinast dagført
1Petra Weekend nr.14 elo peste 2000 1 Minuttir
2Festivalul Suflet de român - Open A- Iaşi 19-21.01.2018 1 Tímar 11 Min.
3Festivalul Suflet de român - Open B≤10 ani - Iaşi 19-21.01.2018 1 Tímar 11 Min.
4Memorialul CRISTINA FOISOR Sah rapid 20-21.01.2018 Timisoara 1 Tímar 29 Min.
5Cupa HOTEL CENTRAL - editia I-a sah rapid U08, U10 ... U20 5 Tímar 14 Min.
6Cupa SNAGOV șah rapid FIDE U08, U10 și U12 5 Tímar 15 Min.
7Cupa SNAGOV șah rapid nelegitimati U08, U10 și U12 5 Tímar 23 Min.
8Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U07 7 Tímar 56 Min.
9Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U11 7 Tímar 57 Min.
10Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U13 7 Tímar 59 Min.
11Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U09 8 Tímar 3 Min.
12Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U07 8 Tímar 4 Min.
13Cupa Puf Junior Editia a III-a 10 Tímar 49 Min.
14Ramada Open rapid - 24.02.2018 Cluj-Napoca 11 Tímar 41 Min.
15Competiție de Șah Liceul Padagogic Tulcea - Înv. Primar 12 Tímar 3 Min.
16Competiție de Șah Șc. Nifon Bălășescu Tulcea - Înv. Primar 12 Tímar 5 Min.
17Competiție de Șah Șc. Gimnazială Nr.12 Tulcea - Înv. Primar 12 Tímar 6 Min.
18Cupa "Unirii", open sah rapid, Sighetu-Marmatiei 12 Tímar 6 Min.
19Cupa "Unirii", copii sub 12 ani, Sighetu-Marmatiei 12 Tímar 6 Min.
20Napocensis ed.20 12 Tímar 26 Min.
21Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U17 13 Tímar 54 Min.
22CUPA UNIRII EDITIA a X - a Buzau 13 Tímar 55 Min.
23Cupa 24 Ianuarie 2018-U11 ani-Buzau 17 Tímar 19 Min.
24Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U09 17 Tímar 55 Min.
25Semifinala Campionatelor Nationale de Seniori 2.3.4.si 10.11.02.2018 Timisoara 20 Tímar 12 Min.
26Trofeul Compact RB- Continental Ediția I - Baieti 1 Dagur
27Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U11 1 Dagur 9 Tímar
28CUPA "Unirea Principatelor" - 0PEN - 2018 1 Dagur 10 Tímar
29Semifinala Campionatului National - Lacu Sarat-Braila 1 Dagur 10 Tímar
30CUPA "Unirea Principatelor" - CADETI - 2018 1 Dagur 10 Tímar
31CUPA "Unirea Principatelor" - clasa 0 - 2018 1 Dagur 10 Tímar
32CUPA "Unirea Principatelor" - clasa I fete - 2018 1 Dagur 11 Tímar
33CUPA "Unirea Principatelor" - clasa I baieti - 2018 1 Dagur 11 Tímar
34Memorialul Cartis Dan A. Mihai 1 Dagur 13 Tímar
35Trofeul Compact RB- Continental Ediția I - Fete 2 Dagur 1 Tímar
36Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U17 2 Dagur 10 Tímar
37Cupa MIHAI EMINESCU editia 2018 Resita 15.01.2018 2 Dagur 23 Tímar
38Campionatul judetean Arad 4 Dagur 17 Tímar
39CUPA IL CASTELLO CONSTANTA-EDITIA I-2018 4 Dagur 19 Tímar
40Braila Galati Grupa I 5 Dagur 19 Tímar
41Braila Galati Grupa II 5 Dagur 19 Tímar
42Galati Braila Grupa 3 5 Dagur 20 Tímar
43Sah Club Galati - Micul Print Braila 6 Dagur
44Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U15 7 Dagur 16 Tímar
45Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U13 8 Dagur 9 Tímar
46CUPA DE TOAMNA, GALATI, COPII SUB 8 ANI 8 Dagur 22 Tímar
47Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U15 9 Dagur 8 Tímar
48FISCA 2017 - Turneul C - juniori U14 10 Dagur 18 Tímar
49HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - OPEN C 10 Dagur 18 Tímar
50Chess Cup FELICIA Open A - general - Sah Rapid 11 Dagur 1 Tímar