Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Romania (ROU)

Flag ROU
Nr.KappingSeinast dagført
1Festivalul International de Sah Coral Impex Cluj 23.09.2017 8 Tímar 22 Min.
2Open Bucuresti 8 Tímar 23 Min.
3Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U14 9 Tímar
4Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U10 9 Tímar
5Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U12 9 Tímar 12 Min.
6Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U08 9 Tímar 22 Min.
7Memorialul Mihai Molodoi Ed a VIII-a 10 Tímar 1 Min.
8Memorialul CORNELIU BUSU editia a II-a Turneul B Resita 22-24.09.2017 10 Tímar 54 Min.
9Miroslava Cup - Open A 12 Tímar 30 Min.
10Miroslava Cup - Open B - U12 12 Tímar 30 Min.
11Cupa Flower Power - Editia a II-a Sah rapid 13 Tímar 32 Min.
12Felix Cup - Etikette 15 Tímar 38 Min.
13Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2017 - Etapa a III a - 24 Sept 2017 - U8 16 Tímar 9 Min.
14Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2017 - Etapa a III a - 24 Sept 2017 - U11 16 Tímar 9 Min.
15CAMPIONATUL NATIONAL - DIVIZIA B - VICTORIA 18 Tímar
16Festivalul de sah Pro Logos Buzau, juniori sub 14 ani 19 Tímar 20 Min.
17Festivalul de sah Pro Logos Buzau, juniori sub 10 ani 19 Tímar 20 Min.
18Festivalul de sah Pro Logos Buzau, juniori sub 8 ani 19 Tímar 21 Min.
19Festivalul de sah Pro Logos Buzau, sah rapid, seniori si juniori 19 Tímar 27 Min.
20Open Bucuresti - U12 20 Tímar 42 Min.
21Campionatul National pe echipe Divizia B Olanesti 1 Dagur 9 Tímar
22Campionatul National pe echipe-DIVIZIA A 1 Dagur 11 Tímar
23Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U14 Mangalia, 21-22.10.2017 1 Dagur 13 Tímar
24Memorialul CORNELIU BUSU editia a II-a Turneul A Resita 22-24.09.2017 1 Dagur 21 Tímar
25Sah Rapid FIDE ,,Zilele Cetatii,, ed-a-XII-a, TARGOVISTE, 17 sept.2017 2 Dagur 8 Tímar
26Turneul International de Sah rapid Turneul Prieteniei, 17.09.2017, Timisoara 2 Dagur 11 Tímar
27Memorialul George-Emil Pessi 2 Dagur 12 Tímar
28Turneu Amical 2 Dagur 17 Tímar
29Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open B for players with Elo between 1600-2000 2 Dagur 18 Tímar
30Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open C for players with Elo <1600 and unrated 2 Dagur 18 Tímar
31Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open A for players > ELO 2001 2 Dagur 18 Tímar
32Cupa " Tara Hategului" - Open A <2200 ELO 2 Dagur 19 Tímar
33Cupa " Tara Hategului" - Open D - U12 2 Dagur 21 Tímar
34Fulgerul de Sambata - Editia 1 3 Dagur 13 Tímar
35Memorialul Dorel Stefanescu Editia a II-a Pitesti 3 Dagur 13 Tímar
36Cupa Orasului Tasnad ediția a-V-a, 20-24 septembrie 2017 3 Dagur 18 Tímar
37Cupa " Tara Hategului" - Open E - U6 Scolari 3 Dagur 18 Tímar
38Festivalul Micul Sahist Drobeta Turnu Severin 5 Dagur 11 Tímar
39European Youth Chess Championship 2017 Girls U16 5 Dagur 11 Tímar
40European Youth Chess Championship 2017 Girls U14 5 Dagur 11 Tímar
41European Youth Chess Championship 2017 Girls U12 5 Dagur 11 Tímar
42European Youth Chess Championship 2017 Girls U10 5 Dagur 11 Tímar
43European Youth Chess Championship 2017 Girls U08 5 Dagur 11 Tímar
44European Youth Chess Championship 2017 Open U08 5 Dagur 11 Tímar
45European Youth Chess Championship 2017 Girls U18 5 Dagur 11 Tímar
46European Youth Chess Championship 2017 Open U16 5 Dagur 11 Tímar
47European Youth Chess Championship 2017 Open U18 5 Dagur 12 Tímar
48European Youth Chess Championship 2017 Open U12 5 Dagur 12 Tímar
49European Youth Chess Championship 2017 Open U14 5 Dagur 12 Tímar
50European Youth Chess Championship 2017 Open U10 5 Dagur 12 Tímar
Advertisement