Turnuvasecimi

gore dizilim

Seçilen federasyon: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TurnuvaSon güncelleme
110 yaşadək oğlanlar arasında Bakı Birinciliyinin seçmə turniri 9 Dakika
2Azerbaijan Women's Championship 24 Dakika
3 Bakı 4№li İOEUGİŞMdə "Tempo Turnir" 25.02.18 (12:00) 32 Dakika
426 fevral Xocalı soyqrımına həsr olunmuş şahmat turniri A qrupu (Gəncə) 1 Saat 38 Dk.
526 fevral Xocalı soyqrımına həsr olunmuş şahmat turniri B qrupu (Gəncə) 1 Saat 38 Dk.
626 fevral Xocalı soyqrımına həsr olunmuş şahmat turniri C qrupu (Gəncə) 1 Saat 38 Dk.
7"HƏR ŞƏNBƏ" tempoturniri -Sumqayıt 2 Saat 14 Dk.
8"Təhsil" RİM - Xocalı şəhidlərinin xatrəsinə həsr olunmuş Respublika turniri - Ağcabədi 2018 2 Saat 46 Dk.
9I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 1 Gun
10White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 18-25 March 2018 1 Gun
11White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive RAPID 22 March 2018 1 Gun 1 Saat
12White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive BLITZ Team 16 March 2018 1 Gun 1 Saat
13White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive U12 RT 17-24 March 2018 1 Gun 1 Saat
148 yaşadək oğlanlar arasında seçmə Turniri 2018 1 Gun 5 Saat
15Şəmkir şəhəri Əbədi çempionlarşahmat turniri 4 Gun 7 Saat
16I dərəcə təsnifat yarışı-Sumqayıt 5 Gun 21 Saat
17 Bakı 4№li İOEUGİŞMdə "Tempo Turnir" 18.02.18 (12:00) 6 Gun 4 Saat
18TEMPO 17-02-2018 RSK 6 Gun 23 Saat
19"Hər şənbə" tempoturniri -Sumqayıt 7 Gun 2 Saat
20Ucar Qışı Blits turnir.17.02.2018 7 Gun 3 Saat
2112 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 7 Gun 6 Saat
2212 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 7 Gun 6 Saat
2314 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 8 Gun 5 Saat
2416 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 10 Gun 6 Saat
2514 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 10 Gun 6 Saat
26AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-16 10 Gun 9 Saat
27AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-14 10 Gun 9 Saat
28AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-12 10 Gun 9 Saat
29AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-10 10 Gun 9 Saat
30AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-08 10 Gun 9 Saat
31AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-16 10 Gun 9 Saat
32AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-14 10 Gun 9 Saat
33AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-12 10 Gun 9 Saat
34AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-10 10 Gun 9 Saat
35AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-08 10 Gun 9 Saat
36"Hamlet Rzayev Memorial 2018" -Sumqayıt 10 Gun 22 Saat
3716 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 12 Gun 6 Saat
38" Hər şənbə" tempoturnir -Sumqayıt 14 Gun 2 Saat
39" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 04.02.18 (12:00) 20 Gun 3 Saat
40TEMPO 03-02-2018 RSK 21 Gun
41"Kings of 64" - Masters group 21 Gun 1 Saat
42"Kings of 64" - Challengers Group 21 Gun 2 Saat
43"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 21 Gun 2 Saat
44ELFİM Şahmat Akademiyası II Derece Yarışı "İlk 10 yerə mükafat" 21 Gun 8 Saat
45II dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 22 Gun
46CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 22 Gun 4 Saat
47IV dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 23 Gun
48III dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 23 Gun
49Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece "İlk 10 yerə mükafat" 23 Gun 5 Saat
5027-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 24 Gun 1 Saat