Federasyon secimi    ECU Logo

Turnuvasecimi

gore dizilim

Seçilen federasyon: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TurnuvaSon güncelleme
131. ROČNÍK RAPID ŠACHU DOLNÍ BENEŠOV - MEMORIÁL K. OSMANČÍKA 16 Dakika
2Okresní soutěž Karviná 2016/2017 17 Dakika
3Mládí cup 2017 TOP 6 "B" Planá nad Lužnicí 22 Dakika
4Mládí cup 2017 TOP 6 "A" Planá nad Lužnicí 22 Dakika
5Mládí cup 2017_Hotel Lužnice A Planá nad Lužnicí 23 Dakika
6Mládí cup 2017_Hotel Lužnice B Planá nad Lužnicí 23 Dakika
7Mládí cup 2017_Hotel Lužnice C Planá nad Lužnicí 23 Dakika
8Libcice rapid 30 min. 31 Dakika
9OPEN Dolní Benešov 2017-MKO mládež 5. ročník rapid turnaje mládeže při Memoriálu Karla Osmančíka 45 Dakika
10Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina B 6 Saat 52 Dk.
11QCC Cup České Budějovice 8 Saat 23 Dk.
12Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina D 8 Saat 29 Dk.
13První liga družstev mládeže - skupina východ 8 Saat 36 Dk.
14Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina A 8 Saat 42 Dk.
15Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 základní skupina B 8 Saat 55 Dk.
16Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 základní skupina A 8 Saat 56 Dk.
17Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina A 8 Saat 59 Dk.
18Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina B 8 Saat 59 Dk.
19Oddílový přebor ŠO TJ Košutka Plzeň, o.s. 2017/18 9 Saat 56 Dk.
20Jihočeský šach.svaz,1. divize 10 Saat 8 Dk.
21Krajská soutěž jih 2017/2018 - PDŠS 10 Saat 27 Dk.
22KP ŠSOK 201718 11 Saat 16 Dk.
23EY šachový turnaj 2017 11 Saat 21 Dk.
24Líté boje pod radničním mečem 11 Saat 32 Dk.
25Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 11 Saat 35 Dk.
26Krajský přebor II západ 2017/2018 - PDŠS 11 Saat 41 Dk.
2719. ročník Memoriálu Čeňka Honsy 12 Saat 32 Dk.
28Krajský přebor II východ 2017/2018 - PDŠS 12 Saat 55 Dk.
29Mezinarodni mistrovstvi CR telesne postizenych 2017 13 Saat 3 Dk.
30Jihomoravský krajský přebor II. třídy 2017-2018, skupina B 13 Saat 37 Dk.
31Okresní soutěř Karviná 2017/2018 13 Saat 40 Dk.
32KP3B 2017/18 14 Saat 16 Dk.
33Přebor Kobylisy 2017 C 14 Saat 27 Dk.
34Přebor Kobylisy 2017 B 17 Saat 44 Dk.
35Open Vysočina 2017 - blesk 11. ročník mezinárodního šachového festivalu 19 Saat 55 Dk.
36Open Vysočina 2017 - rapid 11. ročník mezinárodního šachového festivalu 19 Saat 55 Dk.
37Open Vysočina 2017 11. ročník mezinárodního šachového festivalu 19 Saat 55 Dk.
38Krajský přebor MKŠS 2017 - U20 22 Saat 34 Dk.
39Krajský přebor MKŠS 2017 - U14 22 Saat 35 Dk.
40Krajský přebor MKŠS 2017 - U12 22 Saat 36 Dk.
41Krajský přebor MKŠS 2017 - U10 22 Saat 39 Dk.
42ŠSPK - Krajský přebor družstev I. třídy - 2017/18 22 Saat 58 Dk.
43Okresní přebor Karviná 2017/2018 23 Saat 5 Dk.
44Krajský přebor Vysočina 2017/2018 družstva 1 Gun
45Comax Chess 2017 Memoriál Dr. Karla Treybala 1 Gun 8 Saat
46Krajský přebor II.tř, sk.C 2017/2018 1 Gun 9 Saat
47Krajský přebor jednotlivců ŠSPK 2017 1 Gun 10 Saat
48JmŠS KPIIA 1 Gun 10 Saat
49Otevřený přebor Moravy 4-členných družstev v bleskové hře 2017 a Přebor Zlínského kraje 4-členných družstev v bleskové hře 2017 1 Gun 10 Saat
50Jihomoravský krajský přebor I. třídy 2017-2018 1 Gun 10 Saat
Advertisement