Turnuvasecimi

gore dizilim

Seçilen federasyon: Romania (ROU)

Flag ROU
No.TurnuvaSon güncelleme
1Trofeul Deliciosul de Vaslui - Editia 2 Open A - Elo < 2200 ( Vaslui,23 - 25 Februarie 2018 ) 3 Saat 21 Dk.
2Trofeul Deliciosul de Vaslui - Editia 2 Open B - U12 ( Vaslui, 24 - 25 Februarie 2018 ) 3 Saat 21 Dk.
3Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - A - OPEN 4 Saat 27 Dk.
4Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - B - U14 4 Saat 27 Dk.
5Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - C - U10 4 Saat 27 Dk.
6Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - D - U08 4 Saat 27 Dk.
7Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a - 25 Februarie 2018 - E - U12 4 Saat 27 Dk.
8Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a - 25 Februarie 2018 - F - U08 4 Saat 28 Dk.
9Ramada Open rapid - 24.02.2018 Cluj-Napoca 6 Saat 5 Dk.
10Cupa de iarna Genius Galati 12 ani 7 Saat 5 Dk.
11Cupa de iarna Genius Galati 10 ani 7 Saat 5 Dk.
12Cupa Martisor 2018 8 Saat 12 Dk.
13Cupa de iarna Genius Galati incepatori 6 ani 8 Saat 49 Dk.
14Cupa de iarna Genius Galati incepatori 12 ani 8 Saat 52 Dk.
15Cupa de iarna Genius Galati incepatori 8 ani 8 Saat 55 Dk.
16CUPA KOLPING Editia VIII-a Sah rapid 03.03.2018 Copii 10 ani Timisoara 9 Saat 34 Dk.
17Sah Rapid CUPA KOLPING Editia VIII-a 03.03.2017.Juniori si studenti Timisoara 9 Saat 34 Dk.
18Cupa Complex Sophia Comanesti 2018 10 Saat 11 Dk.
19Chess Junior Masters copii U12 - 3-4 martie Hotel Parlament 10 Saat 25 Dk.
20Chess Junior Masters copii U10 - 3-4 martie Hotel Parlament 10 Saat 26 Dk.
21Chess Junior Masters copii U08 - 3-4 martie Hotel Parlament 10 Saat 26 Dk.
22Cupa Martisor-U10-Buzau-2018 11 Saat 26 Dk.
23Cupa Martisor-U08-Buzau-2018 11 Saat 31 Dk.
24Cupa Judetului Satu Mare - Under 8 ani 11 Saat 37 Dk.
25Cupa Judetului Satu Mare - Under 15 ani 11 Saat 48 Dk.
26Cupa Orasului Comarnic - editia a IVa - copii - 24februarie 11 Saat 56 Dk.
27Cupa Dragobetelui VULCAN U1400 TURNEUL C 13 Saat 4 Dk.
28Cupa Dragobetelui VULCAN U1200 TURNEUL D 13 Saat 4 Dk.
29Cupa Dragobetelui VULCAN U10 1020 TURNEUL E 13 Saat 6 Dk.
30Cupa Judetului Satu Mare - Under 10 ani 19 Saat 24 Dk.
31PETRA WEEKEND NR.15 elo peste 2000 19 Saat 50 Dk.
32Cupa Martisor-fete-Buzau-2018 20 Saat 8 Dk.
33Memorialul Mircea Radulescu Cluj 2018 Open A 20 Saat 14 Dk.
34Memorialul Mircea Radulescu Cluj 2018 Open B 21 Saat 23 Dk.
35Cupa "MUREŞ" Tg Mureş Turneu A 1 Gun 9 Saat
36Cupa Bibliotecii Judetene ANTIM IVIREANUL 2018 (Elo<2000) 1 Gun 9 Saat
37Cupa "Orasului Comarnic" - editia a IVa - 24-25februarie 2018 1 Gun 9 Saat
38Cupa Dragobetelui VULCAN Open TURNEUL A 1 Gun 11 Saat
39Cupa Martisor-open-Buzau-2018 1 Gun 11 Saat
40Cupa Martisor la Hotel CARO - 12 ani 1 Gun 18 Saat
41Cupa SIRTAKI II 1 Gun 19 Saat
42Campionatul OPEN al Judetului ILFOV - 8 ani 1 Gun 19 Saat
43Social XChange & Friends - ed.II - blitz 2 Gun
44Social XChange & Friends - ed.II - rapid 2 Gun
45Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - liceu fete Medias Faza judeteana 2 Gun 7 Saat
46Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - liceu baieti Medias Faza judeteana 2 Gun 7 Saat
47Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - echipe gimnaziu Medias Faza judeteana 2 Gun 7 Saat
48Competitie de Sah Scoala Gimnaziala I.L. Caragiale Tulcea - Înv. Gimnazial 2 Gun 14 Saat
49Competitie de Sah Scoala Gimnaziala I.L. Caragiale Tulcea - Inv Primar 2 Gun 14 Saat
50GIMNAZIADA ILFOV 2 Gun 18 Saat