Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Finland (FIN)

Flag FIN
Núm.TorneigDarrera actualització
1Salon Shakkikerhon järjestämä Tomi Tocklinin 50-vuotisjuhlaturnaus 2 Dies 12 Hores
2Oulun avoin pikashakkimestaruus 3 Dies 16 Hores
3Ekenäs SK, 5 + 5 min., 2/2018, 15.02.2018 4 Dies 12 Hores
4KäpSK:n rap 3/2018 4 Dies 19 Hores
5Käpylän mestaruus 2018 5 Dies 8 Hores
6Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 13.02.2018 7 Dies 9 Hores
7Nordic Youth Chess Championship 2018 group E 9 Dies 13 Hores
8Nordic Youth Chess Championship 2018 group D 9 Dies 13 Hores
9Nordic Youth Chess Championship 2018 group C 9 Dies 13 Hores
10Nordic Youth Chess Championship 2018 group B 9 Dies 13 Hores
11Nordic Youth Chess Championship 2018 group A 9 Dies 13 Hores
12MaSan 20- vuotisjuhlaturnaus 9 Dies 15 Hores
13Selokunkku-turnaussarja, 2. osakilpailu, B-ryhmä 10 Dies 9 Hores
14Selokunkku-turnaussarja, 2. osakilpailu, A-ryhmä 10 Dies 9 Hores
15Kaakonketju 2018 10 Dies 14 Hores
16Turun turnajaiset B-ryhmä 10 Dies 18 Hores
17Turun turnajaiset A-ryhmä 10 Dies 18 Hores
18Turun turnajaiset C-ryhmä 10 Dies 18 Hores
19Turun turnajaiset D-ryhmä 10 Dies 18 Hores
20KäpSK:n helmikuun 2018 blixt 12 Dies 9 Hores
21Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 2/2018.02.01 19 Dies 10 Hores
22Uudenmaan 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 1-3 22 Dies 23 Hores
2339. Jyväskylän Talven turnaus, B-ryhmä ELO- ja selo-kelpoinen 23 Dies 12 Hores
2439. Jyväskylän Talven turnaus, A-ryhmä ELO- ja selo-kelpoinen 23 Dies 13 Hores
25Uudenmaan 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 4-6 24 Dies 12 Hores
26Uudenmaan 3-henkiset koulujoukkuekisat, ya ja lukio 24 Dies 14 Hores
27KäpSK:n rap 2/2018 26 Dies 9 Hores
28Selokunkku-turnaussarja, 1. osakilpailu, A-ryhmä 30 Dies 11 Hores
29Selokunkku-turnaussarja, 1. osakilpailu, B-ryhmä 30 Dies 12 Hores
30OSS ELO 2018 30 Dies 14 Hores
31Akaan nappulaturnaus 20.1.2018 31 Dies 16 Hores
32Akaan shakin nappulaturnaus (ei selo) 20.1.2018 31 Dies 16 Hores
33Ekenäs SK, 5 + 5 min., 1/2018 33 Dies 8 Hores
34KäpSK:n tammikuun nopea shakki 33 Dies 8 Hores
35Kajaanin Shakin päivän turnaus 2018 38 Dies 16 Hores
36KäpSK:n tammikuun 2018 blixt 40 Dies 8 Hores
37Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 09.01.2018 41 Dies 20 Hores
38EP:n Shakkipiirin mestaruusturnaus 44 Dies 15 Hores
39Misakoshakin mestaruusturnaus 2018 Cafe Misako 44 Dies 17 Hores
40Helsingin Mestaruus 2018, M-ryhmä 46 Dies 16 Hores
41Helsingin Mestaruus 2018, S 50+ ryhmä 46 Dies 16 Hores
42Helsingin Mestaruus 2018, S 65+ ryhmä 46 Dies 16 Hores
43Helsingin Mestaruus 2018, A-ryhmä 46 Dies 16 Hores
44Helsingin Mestaruus 2018, B-ryhmä 46 Dies 16 Hores
45Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 1/2018.01.04 47 Dies 9 Hores
46JyS Uuden Vuoden Shakkirieha (pikapelit) 2017 52 Dies 7 Hores
47Ekenäs öppna blixtmästerskap 28.12.2017 53 Dies 12 Hores
48Lakeuden Kunkkujahti 2017 54 Dies 13 Hores
49ESK kinkkuturnaus 2017 Ponnen Maja 22.12. 59 Dies 10 Hores
50Ekenäs SK, 5 + 5 min., 8/2017-12-21 61 Dies 9 Hores