Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Georgia (GEO)

Flag GEO
Núm.TorneigDarrera actualització
1GEO CF Cup 2017 U12 Girls 2 Hores
2GEO CF Cup 2017 U12 Boys 2 Hores 2 Min.
3GEO CF Cup 2017 U10 Girls 2 Hores 35 Min.
4GEO CF Cup 2017 U10 Boys 2 Hores 37 Min.
5GEO CF Cup 2017 U8 Girls 2 Hores 39 Min.
6GEO CF Cup 2017 U8 Boys 3 Hores 29 Min.
7''ნანა იოსელიანის თასი-2017'' 10 Hores 54 Min.
8Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 1 Dies 4 Hores
9Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 2 Dies
10Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 3 Dies 23 Hores
11European Individual Chess Championship 2018 4 Dies
12საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 4 Dies 2 Hores
13საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 4 Dies 4 Hores
14საკვალიფიკაციო ტურნირი 5 Dies 8 Hores
15Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 11 Dies
16Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 11 Dies 5 Hores
17Qual Tournament for IV-III cat-21 11 Dies 6 Hores
18"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 10 წლამდე გუნდებს შორის 12 Dies 5 Hores
19"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 7 წლამდე გუნდებს შორის 12 Dies 6 Hores
20"დავით ჩირაძის მემორიალი-2017" - 8 წლამდე გუნდებს შორის 12 Dies 8 Hores
21საჭადრაკო კლუბი "ნანა"-ს პირველობა მოყვარულთა შორის 13 Dies 1 Hores
22Open Rustavi Sunday (Blitz-57) 17 Dies 22 Hores
235 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 18 Dies 2 Hores
244 თანრიგი 04-05 ნოემბერი 18 Dies 2 Hores
25Qual Tournament for III-IV cat-20 18 Dies 6 Hores
26GEO 77th Ch (I League) 20 Dies 5 Hores
27Open Rustavi Sunday (Blitz-56) 25 Dies 2 Hores
28Qual Tournament for II cat-12 25 Dies 5 Hores
29Qual Tournament for I cat, ok -12 25 Dies 5 Hores
30Qual Tournament for III-IV cat-19 25 Dies 6 Hores
31ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 25 Dies 8 Hores
32ფოთის საქალაქო საჭადრაკო ფესტივალი "გამსვლელი პაიკი" 8 წლამდე გოგონათა შორის 25 Dies 8 Hores
33მარათონული ბლიც ტურნირი (30 ქულამდე) 30 Dies 18 Hores
34Open Rustavi Sunday (Blitz-55) 32 Dies 1 Hores
35აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 32 Dies 2 Hores
36აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) II ეტაპი 32 Dies 2 Hores
37T.Lomaia mem - OPEN-B-G-14-16 36 Dies 1 Hores
38T.Lomaia mem -B-G-10 36 Dies 1 Hores
39T.Lomaia mem -B-G-12 36 Dies 3 Hores
40T.Lomaia mem -B-G-8 36 Dies 4 Hores
41აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორიაზე (2017) 38 Dies
42აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორიაზე (2017) 38 Dies
43Open Rustavi Sunday (Blitz-54) 38 Dies 23 Hores
44აჭარის საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე (2017) 39 Dies 2 Hores
45"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - მამაკაცთა შორის 43 Dies 1 Hores
46"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - ქალთა შორის 43 Dies 1 Hores
47"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 43 Dies 1 Hores
48"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 43 Dies 1 Hores
49"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 43 Dies 1 Hores
50"ანზორ მაჩიტიძის სახელობის საჭადრაკო მემორიალი" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 43 Dies 1 Hores
Advertisement