Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Greece (GRE)

Flag GRE
Núm.TorneigDarrera actualització
115ο open ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ 3 Hores 3 Min.
213ο Τουρνουά Περιστερίου ΕΝΑΡΞΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 3 Hores 6 Min.
31ο Εσωτερικό Νεανικό Πρωτάθλημα "ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ" 3 Hores 57 Min.
425ο open Σ.Ο.Περιστερίου 4 Hores 24 Min.
52ος ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ Α.Π.Ο. "ΚΟΤΙΝΟΥ" (Rapid+Blitz) - Σάββατο 20/1 4 Hores 53 Min.
64ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε.Σ.Π. 'ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ' Σάββατο 20/1 στις 18:30 (e.s.p.maxites@gmail.com) 5 Hores 8 Min.
77ο BLITZ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21/01/2018 5 Hores 35 Min.
81ο ΚΑΠΠΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ 22/01/2018-19/02/2018 5 Hores 35 Min.
922ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (-16 ΕΤΩΝ) Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ 6 Hores 28 Min.
1011th Triandrias International Open B' Group 14 Hores 21 Min.
1111th Triandrias International Open A' Group 14 Hores 21 Min.
124th International Chess Open Tournament "Vardaris" 14 Hores 23 Min.
13ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -14 18 Hores 3 Min.
14167ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΟΝΟ (ΤΕΤΑΡΤΕΣ) 1 Dies 4 Hores
1514o OPEN ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΤΡΙΑΝΤ. ΣΙΑΠΕΡΑ - 14TH TR. SIAPERAS MEMORIAL OPEN CHESS SQUARE (ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΑ) 1 Dies 5 Hores
16!!! ΕΝΑΡΞΗ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ !!! 1ο Οpen Τουρνούα ΤΡΙΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ με ΕΛΟ >1800 1 Dies 8 Hores
17ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΑΙΔΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2018 1 Dies 9 Hores
18Atomika neanika Lasithiou 2018 -Agoria U8 1 Dies 9 Hores
192018 Team Championship ESSTH-CHALK - B Local 1 Dies 11 Hores
20Δημοτικό Λάκώνων 1 Dies 15 Hores
21ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B΄ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Α ΟΜΙΛΟΣ 1 Dies 18 Hores
22ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B΄ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Α ΟΜΙΛΟΣ 1 Dies 18 Hores
23OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2018 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Α ΟΜΙΛΟΣ 2 Dies 2 Hores
24OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2018 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Β ΟΜΙΛΟΣ 2 Dies 2 Hores
25ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Β ΟΜΙΛΟΣ 2 Dies 3 Hores
262nd open Evoiki ES Nikos Giamarellos 2018 2 Dies 4 Hores
27KAISSA CAFE BLITZ 242 2 Dies 5 Hores
282ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 Dies 7 Hores
29ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2018 2 Dies 11 Hores
30ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2018 2 Dies 12 Hores
31ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 - Β ΟΜΙΛΟΣ Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι Σάββατο 6/1/2018 3 Dies 1 Hores
32ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 - Α ΟΜΙΛΟΣ Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι Σάββατο 6/1/2018 3 Dies 1 Hores
33ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2018 3 Dies 2 Hores
341o ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Junior ΕΩΣ 10 ΕΤΩΝ 2018 ΚΑΙ Bambini ΕΩΣ 8 ΕΤΩΝ 2018 3 Dies 5 Hores
352018 Team Championship ESSTH-CHALK - POA 3 Dies 8 Hores
368th Blitz N.O. Kalamatas 3 Dies 12 Hores
3744ο Τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ για παίκτες κάτω του 1900 3 Dies 14 Hores
3840th Greek National Women Championship (2017) 3 Dies 15 Hores
392018 International Chess Tournament White Tower 40 years - A group 3 Dies 15 Hores
402018 International Chess Tournament White Tower 40 years - B group 3 Dies 15 Hores
411o Παιδικό Τουρνουά Rapid Α.Ο. Παραδείσου Αμαρουσίου – Σ.Ο Χαλανδρίου Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 3 Dies 16 Hores
421o Παιδικό Τουρνουά Rapid Α.Ο. Παραδείσου Αμαρουσίου – Σ.Ο Χαλανδρίου Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 4 Dies 1 Hores
431o Παιδικό Τουρνουά Rapid Α.Ο. Παραδείσου Αμαρουσίου – Σ.Ο Χαλανδρίου Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ 4 Dies 1 Hores
44New Year's Blitz Tournament 2018 Xanthi Chess Club B Group 4 Dies 4 Hores
45New Year's Blitz Tournament 2018 Xanthi Chess Club A Group 4 Dies 4 Hores
463ο Τουρνουά rapid για Grand-Prix 4 Dies 4 Hores
47Ανοιχτό Πρωτάθλημα Ηλείας Ιονίων νήσων ΕΣΣΠ 2018 4 Dies 5 Hores
48Προκριματικά Ατομικών Ηρακλείου 2018 ΑΓΟΡΙΑ 12 4 Dies 5 Hores
49Προκριματικά Ατομικών Ηρακλείου 2018 ΑΓΟΡΙΑ 10 4 Dies 5 Hores
50Προκριματικά Ατομικών Ηρακλείου 2018 ΑΓΟΡΙΑ 14 4 Dies 5 Hores