Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Greece (GRE)

Flag GRE
Núm.TorneigDarrera actualització
11st STEFANOS TOURNAMENT 6 Hores 23 Min.
2Sub Division by A.s.o.p DIAS- B΄GROUP K1600 7 Hores 53 Min.
3Sub Division by A.s.o.p DIAS- Α΄GROUP U1400 7 Hores 54 Min.
41ο ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 8 Hores 40 Min.
5ESSAMTH Autumn Tournament 2017 - Group B 9 Hores 3 Min.
68o Παιδικό Τουρνουά Rapid Καλλιθέας 9 Hores 7 Min.
78o Φθινοπωρινό Νεανικό Open Σ.Ο.Αιγάλεω 9 Hores 9 Min.
86ο Τουρνουά Rapid Φάρος Αλεξανδρούπολης 2017 (Α Γκρουπ) 9 Hores 48 Min.
96ο Τουρνουά Rapid Φάρος Αλεξανδρούπολης 2017 (Β Γκρουπ) 9 Hores 48 Min.
106ο Τουρνουά Rapid Φάρος Αλεξανδρούπολης 2017 (Γ Γκρουπ) 9 Hores 48 Min.
1112ο Τουρνουά Rapid Εστίας ΝΣ - Νέων Κ14 - Σάββατο 18/11 - 18:30 9 Hores 59 Min.
122ο Εσωτερικό Πρωτάθλημα ΣΣΖ 10 Hores
13OPEN RAPID CHESS FESTIVAL GIANNITSA 2017 CHRISTOS VOGIATZIS GROUP A 10 Hores 16 Min.
14OPEN RAPID CHESS FESTIVAL GIANNITSA 2017 CHRISTOS VOGIATZIS GROUP B 10 Hores 16 Min.
1512ο Τουρνουά Περιστερίου ΕΝΑΡΞΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 10 Hores 39 Min.
16ESSAMTH Autumn Tournament 2017 - Group A 10 Hores 42 Min.
171ο Αξιολογημένο Τουρνουά Ιωαννίνων 2017-2018 11 Hores 32 Min.
184th youth under 16 tournament SA Sykeon 2017 - Youth GP 2017-2018 A 11 Hores 47 Min.
192o ANOIKTO ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ - ΚΥΒΕΛΕΙΑ 2017 11 Hores 52 Min.
208o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ Ανοικτό Πρωτάθλημα Α' όμιλος 13 Hores 51 Min.
21ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ 13 Hores 52 Min.
22ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ 13 Hores 52 Min.
235ο OPEN ΟΠΑΧ MindGames - ΚΥΡΙΑΚΗ -18:00 14 Hores 55 Min.
241ο Τουρνουά rapid για Grand-Prix 19/11 στις 18:00 στην ΠΣ Περιστερίου Χρηματικά έπαθλα και φιλοξενίες σε διεθνή τουρνουά 15 Hores 4 Min.
25166ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ( ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΕΣ ) 18 Hores
2643ο Τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ για παίκτες κάτω του 1900 1 Dies 7 Hores
2789ο RAPID ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ 1 Dies 8 Hores
284ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»Α.Π.Ο ΚΟΤΙΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΓΑΛΑΝΟΣ 1 Dies 10 Hores
29ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (-16 ΕΤΩΝ) ΑΤΤΙΚΗΣ 2017 1 Dies 10 Hores
301ο CHESS RAPID ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - Σάββατο 25 Νοεμβρίου ώρα 17.00 1 Dies 13 Hores
3114ο open ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ "Εις μνήμην Παναγιώτη Αναιρούση" 1 Dies 16 Hores
324th International Chess Open Tournament "Vardaris" 1 Dies 18 Hores
33Νεανικό Τουρνουά ΕΑΠ - Μεσημεριανή Νοέμβριος 2017 2 Dies 6 Hores
34ΤΕΑΜ 3*3 By A.s.o.p DIAS - Α΄ΤΟΠΙΚΟ 2 Dies 7 Hores
35ΤΕΑΜ 3*3 By A.s.o.p DIAS - Β΄ΤΟΠΙΚΟ 2 Dies 7 Hores
36ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 2 Dies 15 Hores
3711ο Τουρνουά Περιστερίου 3 Dies 5 Hores
3811th Autumn Open tournament Spyros Loverdos 11ο Φθινοπωρινό Ανοικτό Τουρνουά "Σπύρος Λοβέρδος" 3 Dies 8 Hores
39ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ U12 ΑΤΤΙΚΗΣ 2017 3 Dies 8 Hores
40Attica Teams Youth Championship 2017 3 Dies 8 Hores
4125o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ - "ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ" 3 Dies 9 Hores
42*ULTIMA series "PRE MASTER U1800" by A.s.o.p DIAS 3 Dies 13 Hores
43*ULTIMA series "HIGH 1500-1800" by A.s.o.p DIAS 3 Dies 13 Hores
44*ULTIMA series "MID 1200-1500" by A.s.o.p DIAS 3 Dies 13 Hores
45*ULTIMA series "LOW -1200" by A.s.o.p DIAS 3 Dies 13 Hores
46CHESS SQUARE ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΟΠΕΝ 2017 ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 3 Dies 15 Hores
47ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ «ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΙΚΟΣ» 2017 Α ΟΜΙΛΟΣ 3 Dies 18 Hores
487ο Δημοτικό Κέρκυρας Α-Β-Γ 3 Dies 18 Hores
497ο Δημοτικό Κέρκυρας Δ-Ε-ΣΤ 3 Dies 18 Hores
50Amateur Chess Tournament EPIKOINONIAS 2017 U1600 WWW.SKAKI.GR 4 Dies 5 Hores
Advertisement