Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Kenya (KEN)

Flag KEN
Núm.TorneigDarrera actualització
1Final Phase Olympiad Qualifiers - Ladies Section 11 Hores 51 Min.
2Quickfire Blitz Tournament #1 13 Hores 44 Min.
3KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U12 Boys & Girls 19 Hores 12 Min.
4KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U10 Boys 19 Hores 17 Min.
5KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U18 Girls 19 Hores 47 Min.
6KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U18 Boys 19 Hores 48 Min.
7KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U16 Girls 19 Hores 48 Min.
8KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U16 Boys 19 Hores 49 Min.
9KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U14 Girls 19 Hores 49 Min.
10KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U14 Boys 19 Hores 50 Min.
11KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U10 Girls 19 Hores 51 Min.
12KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U8 19 Hores 51 Min.
138th Capablanca Cup - U1800 Section 1 Dies 8 Hores
14Final Phase Olympiad Qualifiers - Open Section 1 Dies 11 Hores
15KCB Cub Junior Chess Championship 2018 Under 10 2 Dies 15 Hores
16KCB Cub Junior Chess Championship 2018 Under 18 2 Dies 15 Hores
17KCB Cub Junior Chess Championship 2018 Under 12 2 Dies 15 Hores
18KCB Cub Junior Chess Championship 2018 Under 8 2 Dies 16 Hores
19KNYCC - Kiambu Regional Qualifiers U12 Girls 3 Dies 5 Hores
208th Capablanca Cup - Open Section 4 Dies 6 Hores
21KNYCC - Kitui County Qualifiers 2018; Boys Category 6 Dies 11 Hores
22KNYCC - Kitui County Qualifiers 2018; Girls Category 6 Dies 11 Hores
23Lighthouse InterSchools Chess Tournament -U14, U16,U18 6 Dies 15 Hores
24Lighthouse InterSchools Chess Tournament -U8, U10, U12 6 Dies 15 Hores
25Kenya Premier Chess League 7 Dies 10 Hores
26KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U10 Girls 8 Dies 14 Hores
27KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U18 Boys & Girls 8 Dies 14 Hores
28KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U12 Boys 8 Dies 14 Hores
29KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U16 Boys & Girls 8 Dies 14 Hores
30KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U14 Girls 8 Dies 14 Hores
31KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U14 Boys 8 Dies 14 Hores
32KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U12 Girls 8 Dies 14 Hores
33KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U10 Boys 8 Dies 15 Hores
34KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U8 8 Dies 15 Hores
35Buruburu Girls Open Chess Tournament 8 Dies 17 Hores
362ND TROJAN WARRIORS INTERNAL TOURNAMENT 9 Dies 8 Hores
37KNYCC - Nairobi Regional Qualifiers U18 Girls 10 Dies 6 Hores
38Ridgeways inn the yard Unplug and play 11 Dies 18 Hores
39TUMAINI CHILDRENS HOME CHESS.TOURNAMENT UNDER 18 14 Dies 14 Hores
40TUMAINI CHILDRENS HOME CHESS TOURNAMENT UNDER 12 14 Dies 14 Hores
41ST. PATRICK'S ITEN OPEN TOURNAMENT FOR SCHOOL TEAMS - 2018 15 Dies 7 Hores
42Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 10 15 Dies 18 Hores
43Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 12 16 Dies 14 Hores
44Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 14 16 Dies 14 Hores
45Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 18 16 Dies 15 Hores
46Brookhurst International School Junior Chess Tournament; Under 8 16 Dies 15 Hores
47Braeburn Imani Junior Chess Championship Under 8 18 Dies 22 Hores
48TUMAINI CHILDRENS HOME CHESS.TOURNAMENT UNDER 18 19 Dies 16 Hores
49Lighthouse Eldoret Open Rapid Chess Tournament 21 Dies 12 Hores
50ALCHEMIST BLITZ CHALLENGE 22 Dies 11 Hores