Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Latvia (LAT)

Flag LAT
Núm.TorneigDarrera actualització
1Riga Chess School Championship 2017 A 8 Hores 5 Min.
2Olaine district open chess tournament for children 2017 25.11. 8 Hores 39 Min.
3 Olaine Open Rapid tournament 26.11.2017. 8 Hores 39 Min.
4Malpils District chess championship- 2017 8 Hores 40 Min.
5Riga Chess School Championship 2017 B 10 Hores 2 Min.
6BJC Daugmale komandu sacensības "Ģimeņu čempionāts šahā 2017" 12 Hores 59 Min.
7Junioru kauss iesac.bernu darzs 25-26.11.17. 1 Dies 9 Hores
8Junioru kauss 3.sp.kl. 25-26.11.17. 1 Dies 9 Hores
9Junioru kauss 4.sp.kl. 25-26.11.17. 1 Dies 9 Hores
10Junioru kauss iesac. 25-26.11.17. 1 Dies 9 Hores
11Latvian Club Cup 2017 1 Dies 15 Hores
12Riga sports veterans club tournament 2017 1 Dies 16 Hores
13140 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 22.11.2017. 2 Dies 10 Hores
14Rezekne-2017, stage 11 3 Dies 7 Hores
15Liepajas cempionats2017 3 Dies 12 Hores
16Latvian Teams Chess Championship 2017 4 Dies 10 Hores
17Kuldiga district championship 2017 4 Dies 15 Hores
18RŠS Rudens nometne 2.sp.kl. 24-28.10.2016 4 Dies 18 Hores
19Neatkarības balvas izcīņa Aizpute 19.11.2017 5 Dies 13 Hores
20Junioru kauss 2.sp.kl. 18-19.11.17. 5 Dies 14 Hores
21Junioru kauss 1.sp.kl. 18-19.11.17. 5 Dies 14 Hores
22LR proklamēšanas dienas Ātrspēles turnīrs 5 Dies 16 Hores
23139 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 15.11.2017. 9 Dies 11 Hores
24Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2004. - 2005.dz. g.) 10 Dies 14 Hores
25Dobeles Martindienas saha turnirs 12.11.2017. 12 Dies 13 Hores
26Klasifikācijas turnīrs 1. sporta klasēm (RŠS) 10.11. - 12.11.2017. 12 Dies 16 Hores
27VII Coach Janis Mileika Memorial. Tournament "C" 12 Dies 17 Hores
28VII Coach Janis Mileika Memorial. Tournament "B" 12 Dies 20 Hores
29VII Coach Janis Mileika Memorial. Tournament "A" 13 Dies 13 Hores
30Treniņu turnīrs Skotu atklātne 11.11.17. 13 Dies 17 Hores
31Chess Stars of the Baltic Sea Region 14 Dies 18 Hores
32RTU Treniņš 17 Dies 10 Hores
33Chess Stars of the Baltic Sea Region blitz 07.11.2017. 17 Dies 13 Hores
34Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2002. - 2003.dz. g.) 17 Dies 15 Hores
35Ikmēnēša Tempoturnīrs šaha "Malta - 2017", 11. posms 19 Dies 18 Hores
36Vidzemes Seniors Nr.8 04.11.2017 20 Dies 14 Hores
37Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2017 20 Dies 15 Hores
38Rēzeknes novada 2017. gada atklātais čempionāts, Turnīrs B 20 Dies 17 Hores
39Rēzeknes novada 2017. gada atklātais čempionāts, Turnīrs A 20 Dies 17 Hores
40Latgales Jauniešu šaha līga (2. sezona), I posms 21 Dies 17 Hores
41Rudaga - Kaissa Pirmsskolnieki 17.-18.02.2018 22 Dies 20 Hores
42Rudaga - Kaissa Iesācēji 17.-18.02.2018 22 Dies 20 Hores
43Rudaga - Kaissa 4.sp.kl. 17.-18.02.2018 22 Dies 20 Hores
44Rudaga - Kaissa 3.sp.kl. 17.-18.02.2018 22 Dies 20 Hores
45Rudaga - Kaissa 2.sp.kl. 17.-18.02.2018 22 Dies 20 Hores
46Rudaga - Kaissa 1.sp.kl. 17.-18.02.2018 22 Dies 20 Hores
47138 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 01.11.2017. 23 Dies 10 Hores
48Junioru kauss 2.sp.kl. 28-29.10.17. 26 Dies 8 Hores
49Junioru kauss 1.sp.kl. 28-29.10.17. 26 Dies 8 Hores
50Tempo kausa izciņa. 8.kārta.Aizpute 26 Dies 22 Hores
Advertisement