Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Romania (ROU)

Flag ROU
Núm.TorneigDarrera actualització
1Open Bucuresti 2 Minuts
2Memorialul Mihai Molodoi Ed a VIII-a 2 Minuts
3Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2017 - Etapa a III a - 24 Sept 2017 - U11 3 Minuts
4Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2017 - Etapa a III a - 24 Sept 2017 - U8 11 Minuts
5Cupa Orasului Tasnad ediția a-V-a, 20-24 septembrie 2017 14 Minuts
6Trofeul Cetatii - Deva - Open A 17 Minuts
7Trofeul Cetatii - Deva - Open B 19 Minuts
8Napocensis editia 19 23 Minuts
9Festivalul de sah Pro Logos Buzau, sah rapid, seniori si juniori 27 Minuts
10Memorialul CORNELIU BUSU editia a II-a Turneul B Resita 22-24.09.2017 1 Hores 16 Min.
11Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open A for players > ELO 2001 1 Hores 29 Min.
12Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open B for players with Elo between 1600-2000 1 Hores 29 Min.
13Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open C for players with Elo <1600 and unrated 1 Hores 29 Min.
14Felix Cup - Etikette 2 Hores 2 Min.
15Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U08 2 Hores 5 Min.
16Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U12 2 Hores 5 Min.
17Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U10 2 Hores 5 Min.
18Trofeul Ligii Maestrilor U14 4 Hores 42 Min.
19Trofeul Ligii Maestrilor U10 4 Hores 43 Min.
20Trofeul Ligii Maestrilor U08 4 Hores 43 Min.
21Divizia B Seria Galati 12 Hores 37 Min.
22Memorialul CORNELIU BUSU editia a II-a Turneul A Resita 22-24.09.2017 13 Hores 17 Min.
23Open Bucuresti - U12 14 Hores
24Festivalul International de Sah Coral Impex Cluj 23.09.2017 15 Hores 38 Min.
25Festivalul de sah Pro Logos Buzau, juniori sub 14 ani 16 Hores 13 Min.
26Miroslava Cup - Open A 16 Hores 42 Min.
27Miroslava Cup - Open B - U12 16 Hores 51 Min.
28Festivalul de sah Pro Logos Buzau, juniori sub 8 ani 17 Hores 3 Min.
29Festivalul de sah Pro Logos Buzau, juniori sub 10 ani 17 Hores 8 Min.
30Campionatul Prieteniei Sah Rapid 30.09.2017 Timisoara Grupa Juniori 20 ani 18 Hores 50 Min.
31Campionatul Prieteniei Sah Rapid 30.09.2017 Timisoara Grupa 12 ani 19 Hores 5 Min.
32Cupa de toamna Galati - BLITZ 19 Hores 10 Min.
33Cupa de toamna Galati - sah rapid 19 Hores 41 Min.
34CAMPIONATUL NATIONAL - DIVIZIA B - VICTORIA 21 Hores 32 Min.
35Festivalul International de Sah "M. Sadoveanu" ed XXXII - Turneul B 2 Dies 2 Hores
36Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - OPEN Mangalia, 21-22.10.2017 2 Dies 15 Hores
37Campionatul National pe echipe-DIVIZIA A 3 Dies 3 Hores
38Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U10 Mangalia, 21-22.10.2017 3 Dies 14 Hores
39Memorialul Viorel Craciun editia a- XI - a 3 Dies 18 Hores
40Cupa CRISTIM - editia a VI-a copii U14 4 Dies 13 Hores
41Cupa Flower Power - Editia a II-a Sah rapid 4 Dies 18 Hores
42Campionatul National pe echipe Divizia B Olanesti 5 Dies 14 Hores
43Cupa "Ziua Armatei Romane" - editia a XI-a - U14 Mangalia, 21-22.10.2017 5 Dies 17 Hores
44Sah Rapid FIDE ,,Zilele Cetatii,, ed-a-XII-a, TARGOVISTE, 17 sept.2017 6 Dies 13 Hores
45Turneul International de Sah rapid Turneul Prieteniei, 17.09.2017, Timisoara 6 Dies 15 Hores
46Memorialul George-Emil Pessi 6 Dies 17 Hores
47Turneu Amical 6 Dies 22 Hores
48Cupa " Tara Hategului" - Open A <2200 ELO 7 Dies
49Cupa " Tara Hategului" - Open D - U12 7 Dies 2 Hores
50Fulgerul de Sambata - Editia 1 7 Dies 17 Hores
Advertisement