Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Romania (ROU)

Flag ROU
Núm.TorneigDarrera actualització
1Cupa Bibliotecii Judetene ANTIM IVIREANUL 2018 (Elo<2000) 11 Minuts
2Cupa "Orasului Comarnic" - editia a IVa - 24-25februarie 2018 21 Minuts
3Cupa Dragobetelui VULCAN Open TURNEUL A 2 Hores 1 Min.
4Cupa Martisor-open-Buzau-2018 2 Hores 3 Min.
5Cupa Martisor-U08-Buzau-2018 2 Hores 5 Min.
6Cupa Martisor-U10-Buzau-2018 2 Hores 5 Min.
7Trofeul Deliciosul de Vaslui - Editia 2 Open A - Elo < 2200 ( Vaslui,23 - 25 Februarie 2018 ) 2 Hores 47 Min.
8Trofeul Deliciosul de Vaslui - Editia 2 Open B - U12 ( Vaslui, 24 - 25 Februarie 2018 ) 2 Hores 47 Min.
9Cupa Dragobetelui VULCAN U10 1020 TURNEUL E 3 Hores 3 Min.
10Cupa Complex Sophia Comanesti 2018 3 Hores 42 Min.
11Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - A - OPEN 5 Hores 8 Min.
12Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - B - U14 5 Hores 8 Min.
13Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - C - U10 5 Hores 8 Min.
14Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a 24-25 Februarie 2018 - D - U08 5 Hores 8 Min.
15Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a - 25 Februarie 2018 - E - U12 5 Hores 9 Min.
16Festivalul Sahului Bucurestean Editia a II a - 25 Februarie 2018 - F - U08 5 Hores 9 Min.
17Cupa Martisor la Hotel CARO - 12 ani 8 Hores 57 Min.
18Cupa SIRTAKI II 10 Hores
19Campionatul OPEN al Judetului ILFOV - 8 ani 10 Hores 11 Min.
20Memorialul Mircea Radulescu Cluj 2018 Open B 11 Hores 2 Min.
21Memorialul Mircea Radulescu Cluj 2018 Open A 11 Hores 3 Min.
22Social XChange & Friends - ed.II - blitz 15 Hores 34 Min.
23Social XChange & Friends - ed.II - rapid 15 Hores 38 Min.
24Ramada Open rapid - 24.02.2018 Cluj-Napoca 21 Hores 10 Min.
25Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - liceu fete Medias Faza judeteana 22 Hores 13 Min.
26Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - liceu baieti Medias Faza judeteana 22 Hores 16 Min.
27Olimpiada Nationala a Sportului Scolar - echipe gimnaziu Medias Faza judeteana 22 Hores 21 Min.
28Cupa de iarna Genius Galati incepatori 8 ani 22 Hores 45 Min.
29Cupa Dragobetelui VULCAN U1200 TURNEUL D 1 Dies 5 Hores
30Competitie de Sah Scoala Gimnaziala I.L. Caragiale Tulcea - Înv. Gimnazial 1 Dies 5 Hores
31Competitie de Sah Scoala Gimnaziala I.L. Caragiale Tulcea - Inv Primar 1 Dies 5 Hores
32PETRA WEEKEND NR.15 elo peste 2000 1 Dies 9 Hores
33GIMNAZIADA ILFOV 1 Dies 9 Hores
34Olimpiada Gimnaziilor - Tulcea 1 Dies 12 Hores
35Cupa de iarna Genius Galati 12 ani 1 Dies 20 Hores
36Cupa de iarna Genius Galati 10 ani 1 Dies 20 Hores
37Cupa de iarna Genius Galati incepatori 12 ani 1 Dies 21 Hores
38Cupa Martisor la Hotel CARO - 8 ani 2 Dies 1 Hores
39Cupa Martisor la Hotel CARO - 10 ani 2 Dies 1 Hores
40Campionatul OPEN al Judetului ILFOV - 14 ani 2 Dies 1 Hores
41Cupa Martisor-fete-Buzau-2018 2 Dies 2 Hores
42Campionatul Judetean ILFOV - Nelegitimati - 8 ani 2 Dies 5 Hores
43Cupa de iarna Genius Galati 8 ani 2 Dies 23 Hores
44Cupa de iarna Focsani - grupa A (Winter Cup - group A) 2 Dies 23 Hores
45Sah Rapid CUPA KOLPING Editia VIII-a 03.03.2017.Juniori si studenti Timisoara 3 Dies 1 Hores
46CUPA KOLPING Editia VIII-a Sah rapid 03.03.2018 Copii 10 ani Timisoara 3 Dies 1 Hores
47Cupa Micul Print Braila, Juniori sub 20 ani 3 Dies 2 Hores
48Campionatul OPEN al Judetului ILFOV - 10 ani 3 Dies 5 Hores
49Cupa Micul Print Braila, copii sub 10 ani 3 Dies 6 Hores
50Cupa Micul Print Braila, copii sub 8 ani 3 Dies 6 Hores