Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Isfahan First League 1395

Poslední aktualizace18.02.2017 10:33:05, Creator/Last Upload: vahid dastjerdi

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
11Ava Sanat Mehr Chehelsotoun971127,0015
22Amirkabir Club953124,5013
33Esfahan Heaiat961224,0013
45Tamin Ejtemaee951323,0011
58Akademi shatranj(Club)962122,0014
66Arkadash961222,0013
74Folad Mobarakeh Sepahan961222,0013
89Pishkesvatan952221,5012
914Andisheh Baharestan A(Club)951321,0011
107Shahin Shahr Heiat932421,008
1118Hafez Shahin Shahr960320,5012
1220Khomeini Shahr Heiat951320,5011
1315Omid Amirkabir Club942320,5010
1411Andisheh Club950420,0010
1519Nirogah Shahid Montazeri942320,0010
1613Anjoman Shatranjbazan Esfahan932419,508
1710Shahrokh940519,508
1812Shahrdari Esfahan942318,5110
1921Padideh942318,5110
2023302 C941418,009
2117IEM Tolidi931518,007
2240Shahreza 5 Heiat942317,5010
2334Omid Akademi shatranj A(Club)942317,5010
2431Andisheh Baharestan B(Club)923417,507
2516Shahreza 1 Heiat932417,008
2622Shahreza 2 Heiat940516,508
2726302 D931516,507
2832Shahreza 3 Heiat941416,009
2930Gaz Esfahan B932416,008
3027Andisheh Nojavanan(Club)932415,508
3124Dokhtaran Amirkabir(Club)940515,508
3228Gaz Esfahan A924315,508
3329Khaneh Chatrang Falavarjan931515,507
3439Shahreza 4 Heiat922514,506
3537Amirkabir B(Club)922514,006
3625Nojavanan Amirkabir Club931513,547
3733Amirkabir A(Club)923413,517
3836302 B913513,515
3935302 A91179,503
4038Omid Akademi shatranj B(Club)90093,500

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Pomocné hodnocení3: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)

Advertisement
Advertisement
Advertisement