Konečné pořadí po 5 kolech

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
11Liceo Británico de México541016,590
211Universidad del Valle de Puebla531113,570
32Bachillerato Cadete Juan Escutia530212,560
45Centro Cultural Jalil Gibran531112,070
59Colegio Miguel Hidalgo521210,050
64Bachillerato Juan de Palafox y Mendoza52218,560
73Bachillerato Esparza52128,550
87Colegio Gabino Barreda52038,540
96Colegio Cultural Plantel III52128,050
1010Instituto Internacional de México52037,540
118Colegio Liceo Cultural Mexicano51044,520

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Advertisement
Advertisement