Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Lubomíra Gillara 2017 Turnaj starších žáků

Poslední aktualizace18.02.2017 16:23:42, Creator/Last Upload: czech republic licence 1

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgpohlavíTypKlub/Místo
1
Tajovský MatějCZE1803U14ŠK Duras BVK
2
Martyniuk VladislavCZE1749U14Slavia Boskovice
3
Volák ŠimonCZE1704U14ŠK Rozrazil z.s.
4
Pavlík VladimírCZE1660U16ŠK Kuřim, z.s.
5
Barák DavidCZE1634U14ŠK Duras BVK
6
Řezníček AlešCZE1598U16Moravská Slavia Brno
7
Vaculík MartinCZE1533U14ŠK Hustopeče
8
Keprt TomášCZE1531U14ŠK Kuřim, z.s.
9
Vavřínková AnnaCZE1502wU14ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
10
Dvořáková OlgaCZE1488wU14Spartak Adamov
11
Novotný TomášCZE1416U16ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
12
Hruška MarekCZE1412U14SK Vyškov, z.s.
13
Hladký TadeášCZE1411U14ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
14
Pečenka PetrCZE1395U14Šachy Zastávka
15
Bauer MiroslavCZE1376U16ŠK Kuřim, z.s.
16
Štoudek MichalCZE1311U14ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
17
Vařecha VojtěchCZE1294U14ŠK Kuřim, z.s.
18
Žaža MartinCZE1283U14Šachy Zastávka
19
Kudlička RobertCZE1195U14SK Vyškov, z.s.
20
Chromý Ondřej JakubCZE1158U14ŠK Svornost Rousínovec
21
Tutková LudmilaCZE1157wU14ŠK Veselí n/M
22
Sereda VítCZE1142U14Spartak Adamov
23
Zelený JosefCZE1101U16ŠK Kuřim, z.s.
24
Bula FilipCZE1100U16Šachy Brankovice z.s.
25
Hrádek MatyášCZE1091U14ŠK Hustopeče
26
Řezníček LukášCZE1091U16Moravská Slavia Brno
27
Bravenec JakubCZE1082U14Tatran Poštorná
28
Sasková RenataCZE1075wU14ŠK Kuřim, z.s.
29
Pola MatějCZE1064U14ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
30
Drašar DavidCZE1062U16Šachy Brankovice z.s.
31
Mereda MatějCZE1029U16Tatran Poštorná
32
Kupka OndřejCZE1023U14Šachy Zastávka
33
Wolf OndřejCZE1023U14ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
34
Arabo SemirCZE1000U14ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
35
Daněk ŠtěpánCZE1000U14nereg.
36
Hrůza TomášCZE1000U14Jezdci Jundrov
37
Kovalíček RadimCZE1000U16GPOA Znojmo, spolek
38
Kříž PetrCZE1000U14ŠK Kunštát, z.s.
39
Orel ErikCZE1000U14Spartak Adamov
40
Peterka MikulášCZE1000U14ŠK Hustopeče
41
Voňková TerezaCZE1000wU14ŠK Hustopeče
Advertisement
Advertisement