Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Lubomíra Gillara 2017 Turnaj mladších žáků

Poslední aktualizace18.02.2017 16:25:05, Creator/Last Upload: czech republic licence 1

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgpohlavíTypKlub/Místo
1
Petříček LukášCZE1742U12ŠK Kuřim, z.s.
2
Faja VilémCZE1634U12ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
3
Nezval FilipCZE1396U12ŠK Duras BVK
4
Vavřínková MarieCZE1364wU10ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
5
Fikejs TomášCZE1355U12ŠK Kuřim, z.s.
6
Londin Lukáš VojtěchCZE1348U12KVASACO Vacenovice
7
Chelík AndreasCZE1309U12SK Vyškov, z.s.
8
Vaněk RobinCZE1296U12Š.K. 1923 Sokol Kyjov
9
Jackovičová ZuzanaCZE1282wU10Moravská Slavia Brno
10
Lúč MartinCZE1256U12ŠK Duras BVK
11
Brož JanCZE1235U12ŠK Duras BVK
12
Vojtek PavelCZE1212U12Jezdci Jundrov
13
Mojžíš MarekCZE1208U12Jezdci Jundrov
14
Richter RudolfCZE1201U12SK Baník Ratíškovice
15
Šetina VáclavCZE1192U08ŠK Kuřim, z.s.
16
Ševčík PavelCZE1167U10ŠK Kuřim, z.s.
17
Šebesta ŠimonCZE1132U12ŠK Hustopeče
18
Londinová Jasmína MarieCZE1124wU12KVASACO Vacenovice
19
Votřel TomášCZE1123U12ŠK Kunštát, z.s.
20
Kupka JanCZE1104U12Šachy Zastávka
21
Havel VojtěchCZE1095U12ŠK Kuřim, z.s.
22
Sedlák ŠtěpánCZE1090U12ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
23
Chromý Daniel JanCZE1088U12ŠK Svornost Rousínovec
24
Moos LukášCZE1079U12Šachy Zastávka
25
Přibilíková LenkaCZE1077wU12Šachy Brankovice z.s.
26
Polzer MatyášCZE1074U12Spartak Adamov
27
Londin Michal KarolCZE1048U10KVASACO Vacenovice
28
Paulíková KláraCZE1026wU12Šachy Brankovice z.s.
29
Šlahůnek MartinCZE1025U10SK Baník Ratíškovice
30
Kalfasová KristýnaCZE1004wU12Šachy Brankovice z.s.
31
Aujeská IvonaCZE1000U10SK Vyškov, z.s.
32
Aujeský LiborCZE1000U12SK Vyškov, z.s.
33
Brom JiříCZE1000U08Spartak Adamov
34
Cinkl VítCZE1000U10Spartak Adamov
35
Coufalová LauraCZE1000wU10ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
36
Dellanno JosefCZE1000U12Orel Bohunice
37
Dufek DanielCZE1000U12ŠK Hustopeče
38
Dvořák MarekCZE1000U10Spartak Adamov
39
Fabo DominikCZE1000U10SK Vyškov, z.s.
40
Fabo ŠtěpánCZE1000U12SK Vyškov, z.s.
41
Fridrichová AlexandraCZE1000wU10ŠK Hustopeče
42
Furch DenisCZE1000U12ŠK Hustopeče
43
Havel JakubCZE1000U12ŠK Kunštát, z.s.
44
Havel OndřejCZE1000U10ŠK Kunštát, z.s.
45
Havel TomášCZE1000U10ŠK Kuřim, z.s.
46
Hladká LeontýnaCZE1000wU08ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
47
Hladký MikulášCZE1000U08ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
48
Hošek JakubCZE1000U10ŠK Hustopeče
49
Kalfas AntonínCZE1000U10Šachy Brankovice z.s.
50
Kalfas FrantišekCZE1000U08Šachy Brankovice z.s.
51
Kamenský JeronýmCZE1000U12ŠK Hustopeče
52
Karafiát VojtěchCZE1000U10ŠK Duras BVK
53
Kolek OliverCZE1000U12ŠK Hustopeče
54
Kopa Jan JetřichCZE1000U12ŠK Hustopeče
55
Kraus ViktorCZE1000U08ŠK Kuřim, z.s.
56
Kupsa BorisCZE1000U08ŠK Duras BVK
57
Laxa MatějCZE1000U10SK Baník Ratíškovice
58
Mikula MartinCZE1000U10Spartak Adamov
59
Mojžíš ProkopCZE1000U10Jezdci Jundrov
60
Molík JakubCZE1000U12GPOA Znojmo, spolek
61
Molík OndřejCZE1000U10GPOA Znojmo, spolek
62
Novák HynekCZE1000U08Moravská Slavia Brno
63
Novák VojtěchCZE1000U10Moravská Slavia Brno
64
Nováková NelaCZE1000U10Šachy Brankovice z.s.
65
Nováková MartinaCZE1000wU10nereg.
66
Plchová KláraCZE1000wU12Jezdci Jundrov
67
Pluhařová AsjaCZE1000wU12ŠK Kuřim, z.s.
68
Polzer TomášCZE1000U10Spartak Adamov
69
Pospíchal MichaelCZE1000U12ŠK Hustopeče
70
Prokop OtakarCZE1000U10ŠK Kuřim, z.s.
71
Sedlák VáclavCZE1000U10ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
72
Starý ŠimonCZE1000U10Šachy Brankovice z.s.
73
Tutka ŠtěpánCZE1000U10ŠK Veselí n/M
74
Votřel PetrCZE1000U12ŠK Kunštát, z.s.
75
Vykydal JakubCZE1000U10ŠK Hustopeče
76
Černý KamilCZE1000U10Šachy Brankovice z.s.
77
Šardický AdamCZE1000U12ŠK Hustopeče
78
Šardický ŠimonCZE1000U10ŠK Hustopeče
79
Šmídek ProkopCZE1000U10ŠK Duras BVK
80
Švehlová AlenaCZE1000wU10ŠK Rozrazil z.s.
81
Žaža DavidCZE1000U10Šachy Zastávka
Advertisement
Advertisement
Learn chess online at Chessable!