VI Sigulda District Open Rapid Chess Championship 30.09.-01.10

Son yükləmə19.09.2017 14:27:11, Yaradan/Son yükləmə: riga chess federation

Turnir seçimiVI Sigulda rapid chess, Milda Lauberte blitz
LinklərTəşkilatçının rəsmi səhifəsi, Turnir təqvimi ilə link
Parametrlər Turniri ətraflı göstər, bayraqları göstər
SiyahılarBaşlanğıc sıralama, Oyunçuların əlifba sıralaması, Statistikalar, Bütün qrupların əlifba sıralaması, Oyun cədvəli
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xls), Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Başlanğıc sıralama

No.AdFideIDFEDRtgCinsTipKlub/Şəhər
1GMNeiksans Arturs11601388LAT2619Riga
2IMMeskovs Nikita11602740LAT2550Riga
3GMKantans Toms11602945LAT2547Garkalne
4GMKveinys Aloyzas12800040LTU2502S50Vilnius
5GMKovalev Andrei13500023BLR2464S50Vitebska
6IMKrivonosov Oleg11600349LAT2446S50Daugavpils
7NMNikolajev Denis11601493LAT2434Riga
8IMBerzinsh Roland11600357LAT2373Ropazi
9FMMustaps Matiss11602295LAT2348Riga
10FMVedrickas Tautvydas12802654LTU2262Vilnius
11MKVolodins Igors11601523LAT2252Riga
12MKMalyshev Roman24105325RUS2235Pleskava
13NMKretainis Kristaps11602163LAT2223Riga
14MKDzjuba Vsevolod11601280LAT2201Jurmala
15MKChibukhchyan Erik34135224RUS2175U18Kaliningrad
16NMIndricans Olgerts11603305LAT2172Rezekne
17FMKrustkalns Kristaps11602686LAT2162Carnikava
18IZhuravlev Stepan34120197RUS2127U16Serpuhova
19NMVisockis Janis11600870LAT2078S65Riga
20MKZiogas Modestas12803740LTU2064Kupiskis
21MKTrohhelev Boris4504011EST2030S50Tartu
22MKSarbay Aleksandr13504045BLR2028S50Vitebska
23MKRauk Tonu4501110EST1978Tallinn
24MKMelderis Uldis11600845LAT1950S50Plavinas
25MKGudovskis Konstantins11609753LAT1939Riga
26IBirgelis Janis11605316LAT1919Riga
27ILielmezs Girts11600500LAT1881Malpils
28WIMPolyakova Natalia4119126RUS1872wS50Pleskava
29MKJekabsons Ivars11605359LAT1867S50Sigulda
30MKGercans Visvaldis11604301LAT1857S50Sigulda
31IUsacheva Glafira34119741RUS1857wU14Serpuhova
32Aga Rihard4505603EST1842U14Narva
33CMSilich Yahor13513656BLR1761U12Vitebska
34ISmits Gundars11605510LAT1761S50Rujiena
35IRoze Janis11601051LAT1743S65Riga
36IDeisons Uldis11606274LAT1701S50Sigulda
37IFridmanis Josifs11606053LAT1697S65Riga
38ISenkans Antons11605480LAT1684S65Valmiera
39IVidrikis Ansis11608080LAT1653S65Valmiera
40MKHarlinska Sandra11608765LAT1651wS50Sigulda
41IGolsta Ramona11607394LAT1643wU14Riga
42IIZhuravlev Ignat34119857RUS1609U14Serpuhova
43IZvans Maris11600667LAT1608S65Riga
44ISinijs Adrians11609150LAT1592U16Rezekne
45IMushkey Boris11610026LAT1589S65Sigulda
46Vainermanas Berelis12829870LTU1586S50Vilnius
47IJansons Valdis11609966LAT1568Sigulda
48IDvornikovs Aleksandrs11611103LAT1566S65Riga
49IVitins Janis11610069LAT1552Sigulda
50ITamanis Anzelms11606436LAT1533S65Valmiera
51Jurksta Jurgis11612134LAT1532Riga
52IBautris Aivars11603240LAT1523S50Sigulda
53IVasilkovs Aleksandrs11608412LAT1512Rezekne
54IIMagone Andris11608072LAT1437S65Valmiera
55IIMalysheva Valeria34171158RUS1428wU12Pleskava
56IIHarlinskis Viktors11613688LAT1406S50Sigulda
57IISilins Juris11609680LAT1402U14Rezekne
58IIMierins Emils11616830LAT1282U12Olaine
59Rykova Marina34252304RUS1153wSaint Petersburg
60IIIVanags Renars11612410LAT1108U14Sigulda
61Anspoks Linards11612525LAT0U14Sigulda
62Derbenev Arseniy34292446RUS0U08Riga
63Gercans Krisjanis11612533LAT0U14Sigulda
64Klavins Druvvaldis11619457LAT0S65Valmiera
Advertisement
Advertisement