Турнир по ускорен шахмат купа "Дюни" - Приморско

Последно обновяване24.09.2017 09:43:03, Creator/Last Upload: bulgarian chess federation

Турнирна селекцияRapid, Blits
ВръзкиОфициален сайт на турнира, Link tournament to the tournament calendar
Параметрична селекция покажи данните за турнира, без флагове
Преглед на отборBUL, MKD
СписъциСтартов лист, Азбучен стартов лист, Федерация-, Партии- и Звания-статистики, Alphabetical list all groups, Дата и час на кръговете
Крайно подробно класиране след 9 кръга, Движение по кръгове
Двойки по дъскиКр.1, Кр.2, Кр.3, Кр.4, Кр.5, Кр.6, Кр.7, Кр.8, Кр.9/9 , извън жребия
Класиране следКр.1, Кр.2, Кр.3, Кр.4, Кр.5, Кр.6, Кр.7, Кр.8, Кр.9
Excel и PrintРазпечватване на лист, Експорт в Excel (.xls), Експорт в Excel (.xlsx), Експорт в PDF-файл

Стартов лист

No. NameФидеIDФЕДRtgТипКлуб/Град
1
GMDrenchev Petar2903261BUL2437
2
FMGalunov Todor2900874BUL2314S50"Harmonia" - Shabla
3
FMVeleski Robert15001008MKD2284Macedonia
4
Kirjakov Toma2904950BUL2263"Ribarov" - Dobrich
5
NMShishkov Minko2904624BUL2236"Kaisa" - Varna
6
Ivanov Bogidar2907305BUL2175"Markeli" - Karnobat
7
Tashkov Rumen2904004BUL2160S50"Vratsa" - Vratsa
8
Ivelinov Hristo2904039BUL2148"Tundzha" - Yambol
9
FMNinov Dayan2911060BUL2144"Asenevtsi" - Veliko Tarnovo
10
Angelov Zvetomir2905353BUL2098"Burgas 64" - Burgas
11
Glavchev Stanislav2901412BUL2069"Tundzha" - Yambol
12
Valkov VladimirBUL1972Dimitrovgrad
13
Stefanov Evtim2907070BUL1967"Nayden Voynov" - Vidin
14
Dereshki Dario2906236BUL1931U20Pleven
15
Stankov Apostol2904152BUL1886Plovdiv
16
Tzonev Kirjl2905205BUL1865"Asenevtsi" - Pavlikeni
17
Galunov Georgi2908166BUL1861"Asenevtsi" - Veliko Tarnovo
18
Zhelev Mavri2901161BUL1858Primorsko
19
Simeonov Svetoslav2912694BUL1844S65"Vratsa" - Vratsa
20
Todorov Angel2903350BUL1841Primorsko
21
Stoyanov Stoyan Or2922673BUL1828U14"Asenevets 2008" - Asenovgrad
22
Petrov Anton2916690BUL1825U14"Asenovets 2006" - Asenovgrad
23
Shivacheva Donika2900840BUL1746U18"Tundzha" - Yambol
24
Vavov Petar2924315BUL1735"Tundzha" - Yambol
25
Dokuzov Yaroslav2919532BUL1641U14"Lokomotiv" - Plovdiv
26
Genov Ivaylo2919737BUL1592U14"Kaisa" - Varna
27
Cholakov Nikolay2915251BUL1566U14"Asenevtsi" - Veliko Tarnovo
28
Stoyanov Daniel2923947BUL1549U14"Kaisa" - Varna
29
Ivanov Georgi2929090BUL1518Nova Zagora
30
Genov Krasimir2925583BUL1477S50
31
Dimitrov Kristian2921677BUL1460U14"Kaisa" - Varna
32
Kolev Georgi2919583BUL1458U12"Chessbomb" - Plovdiv
33
AFMStoyanov Plamen2930420BUL1395U12"Etar" - Veliko Tarnovo
34
Radkova Radost2929643BUL1319U12"Asenevtsi" - Veliko Tarnovo
35
Chamurkov Slav2930609BUL1270U08"Etar" - Veliko Turnovo
36
Chamurkov Veselin2930617BUL1188U08"Etar" - Veliko Turnovo
37
Chervenyakov Filip2935805BUL1153U08"Burgas 64" - Burgas
38
Draganova Yana2928035BUL1143U12"Asenovets 2006" - Asenovgrad
39
Dimitrov IvanBUL0"Kaisa" - Varna
40
Kolev NikolaBUL0U08"Chessbomb" - Plovdiv
41
Stefanov PresianBUL0U10"Nayden Voynov" - Vidin
42
Stefanova Raya2925753BUL0U14"Nayden Voynov" - Vidin
Advertisement
Advertisement