6. Atrio Blitzturnier - Gruppe A - offen für alle

Paskutinis atnaujinimas21.09.2017 20:25:33, Autorius/Paskutinis perkėlimas: askö esv admira villach

Turnyro pasirinktysGruppe A, Gruppe B, Gruppe C
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, įkelti kvietimą, pakeisti kalendoriaus nuorodą
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xls), eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr.PavardėFIDE IDFed.Reit.Klubas/Miestas
1IMHresc Vladimir14500426CRO2327Schachverein Wolfsberg
2FMPerhinig Robert Mag.1602888AUT2229Esv Askoe Admira Villach
3Frank Paul Dr.1612565AUT2191Esv Askoe Admira Villach
4Frank Dieter DI.1613642AUT2181Esv Askoe Admira Villach
5Rozic Samo14605260SLO2176Sk Feistritz Paternion
6Heindl Matthias1647857AUT2169Esv Askoe Admira Villach
7Bachlechner Julian1632620AUT2137Esv Askoe Admira Villach
8Putz Georg1614479AUT2119Sc Die Klagenfurter
9MKKovac Silvo14602725SLO2095SK Kolektor Idrija
10Rozic Adrijan14604647SLO2095Sk Feistritz Paternion
11MKSmole Albert1604872AUT2071Post-Sv Kärnten
12Kornprat Manfred1612093AUT2032Post-Sv Kärnten
13Achleitner Robert1607758AUT1964Schachfreunde Villach
14Steiner Martin818496ITA1962Moebel Zimmermann Hermagor
15Putzi Albert1634054AUT1956Esv Askoe Admira Villach
16Egger Philipp Di1610783AUT1953Sv Asvoe St.Veit/Glan
17Emberger Dietmar1633805AUT1943Moebel Zimmermann Hermagor
18Emberger Rene1614274AUT1926Moebel Zimmermann Hermagor
19Oberbichler Martin1642227AUT1926Sk Union Leisach
20Walder Elias1644254AUT1915Sk Union Leisach
21Koemetter Reinhard1606417AUT1910Post-Sv Kärnten
22Eder Robert1633791AUT1860Esv Askoe Admira Villach
23Müller Bernhard1654420AUT1849Sgs/Hsv Spittal.
24Theuermann Bernhard1620967AUT1744Bsg Raiffeisen Klagenfurt
25Griessnig David Mag.1639617AUT1733Zugzwang Klagenfurt Otoce
26Kummer Heinz1610970AUT1731Esv Askoe Admira Villach
27Tusha John1649914AUT1730Esv Askoe Admira Villach
28D Incecco Stefano Dr.835137ITA1708Esv Askoe Admira Villach
29Hasberger Walter1610961AUT1699Esv Askoe Admira Villach
30Lach Johann1622404AUT1682Esv Askoe Admira Villach
31Schaffner Louie1649515AUT1680Sv Asvoe St.Veit/Glan
32Hribernig Benjamin1658700AUT1670Post-Sv Kärnten
33Pirkowitsch Franz1623265AUT1665Sk Feistritz Paternion
34Hochsteiner Simon1646397AUT1658Stocklauser Weitensfeld
35Engesser Philipp1657020AUT1626Esv Askoe Admira Villach
36Kuss Erich1622382AUT1616Esv Askoe Admira Villach
37Stiegler Helmut1652966AUT1605Esv Askoe Admira Villach
38Weissenbrunner Mario1647024AUT1601Bsg Raiffeisen Klagenfurt
39Fritzenwanger Johann1603183AUT1586Sk Union Leisach
40Loescher Helmut1633694AUT1497Sv Raika Rapid Feffernitz
41Oberdorfer Christof1610880AUT1489Sk Union Leisach
42Lepuschitz Daniel1641921AUT1483Post-Sv Kärnten
43Bloder GerhardAUT1439Esv Askoe Admira Villach
Advertisement
Advertisement