"Supersahiste" B (2005-...)

Son yükləmə23.09.2017 18:05:21, Yaradan/Son yükləmə: savieniba

Turnir seçimiJaunākā grupa, Vecākā grupa
LinklərTəşkilatçının rəsmi səhifəsi, Turnir təqvimi ilə link
Parametrlər Turniri ətraflı göstər
SiyahılarBaşlanğıc sıralama, Oyunçuların əlifba sıralaması, Statistikalar, Bütün qrupların əlifba sıralaması, Oyun cədvəli
3 turdan sonra turnir cədvəlində sıralama, Turnir cədvəlində başlanğıc sıralama
Lövhə cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4/7 , Cütlənməyib
Son turdan sonra sıralamaTur.1, Tur.2, Tur.3
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xls), Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Başlanğıc sıralama

No.AdFideIDFEDRtgTipKlub/Şəhər
1IIIJekabsone Nellija11615389LAT1324U10Kuldīga/Gertners
2IIIkstena Sarlote11609559LAT1290U12Rīga/Rožlapa
3IISmirnova Jekaterina11614013LAT1258U10Jasinskis
4ITer-Avetisjana Agnesa Stepani11614900LAT1210U10Rīga/Ni
5IISergejeva Sofija11608056LAT1152U12Rīga/Matisone
6IIIKrasilnikova Marija11618019LAT1100U08Rīga/Galkins
7IIIKudore Rezija11612380LAT1070U12Kuldīga/Gertners
8IIJansone Melanija Luize11614722LAT1058U10Rīga/Rožlapa
9IVAboltina Valerija Nikola11615311LAT1035U12Kuldīga/Gertners
10IIFogele Angelina11615540LAT1000U10Rīga/Āboliņa
11IISpirkova Marija11615680LAT1000U12Rīga/Raudive
12IIValeine Ieva11611871LAT1000U10Rīga/Valeinis
13IIZubova Darja11611014LAT1000U12Rīga/Borisovs
14IIIBickovska Beatrise11618035LAT1000U10Rīga/Troņenkovs
15IIIGorbatjuka Ksenija11617730LAT1000U12Rīga/Raudive
16IIIKiena Karolina11610913LAT1000U12Rīga/Raudive
17IIIKravinska Elinda11613610LAT1000U12Kuldīga/Gertners
18IIIPlauca Lelde11617250LAT1000U08Rīga/Āboliņa
19IIIPronina Aurelija11615621LAT1000U10Rīga/Rožlapa
20IIIRasimenoka Marija11615630LAT1000U10Rīga/Smirnovs
21IIIReiha Ance11615435LAT1000U12Kuldīga/Šteinbergs
22IIITrapane Eva Samanta11615737LAT1000U12Rīga/Ungurs
23IIIZubova Polina11615753LAT1000U10Rīga/Borisovs
24IIIZundovska Meldra11615427LAT1000U12Kuldīga/Šteinbergs
25IVBinde Margarita11615532LAT1000U08Rīga/Āboliņa
26IVDzene Viktorija11616024LAT1000U12Kuldīga/Šteinbergs
27IVFrantkovska Agata Marija11615796LAT1000U10Rīga/Raudive
28IVGansone Aiga11618671LAT1000U08Olaine/Skujiņa
29IVKokina Elizabete11616849LAT1000U12Olaine/Skujiņa
30IVKudina Diana11619481LAT1000U12Rīga/Ni
31IVKuznecova Marija11618736LAT1000U08Rīga/Kalniņš
32IVLauva Katrina11618108LAT1000U10Jūrmala/Kovšuns
33IVMaklakova Naomi11617748LAT1000U08Rīga/Putka
34IVOpmane Loreta11615613LAT1000U10Rīga/Rožlapa
35IVPlavaraja Vanesa11615320LAT1000U12Kuldīga/Gertners
36IVReizniece Aleksa11615648LAT1000U10Rīga/Rožlapa
37IVRima Anastasija11619490LAT1000U12Rīga/Ni
38IVStare Evelina11619503LAT1000U08Rīga/Āboliņa
39IVVitolina Eliza11616997LAT1000U08Kuldīga/Šteinbergs
40IVZemture Madara11617969LAT1000U08Rīga/Rožlapa
41Berzina Polina11619511LAT1000U14Rīga/Raudive
42Bogomola Milana11619520LAT1000U08Rīga
43Brence Sofija11619538LAT1000U10Rīga/Raudive
44Citlava Meisija11616458LAT1000U12Kuldīga/Gertners
45Dvurecenska Kornelija11619546LAT1000U10Rīga/Raudive
46Golopjatova Jevgenija11619554LAT1000U10Rīga/Smirnovs
47Jarmole Patricija11619562LAT1000U12Rīga/Katišonoks
48Kazmina AliseLAT1000U08Rīga/Raudive
49Kirsteina MartaLAT1000U08
50Labecka Maria11619570LAT1000U08Rīga/Kovšuns
51Likanova Veronika11617934LAT1000U08Rīga/Ni
52Rungevica Paula11615370LAT1000U10Kuldīga/Gertners
53Strazdina Laura11619449LAT1000U12Kuldīga/Gertners
54Urbane Elina11617047LAT1000U10Kuldīga/Gertners
55Vaicuka Marija11618507LAT1000U08Olaine/Skujiņa
Advertisement
Advertisement