Четвертьфинал первенства Москвы среди детей (2006-2007) Группа B М-13, Д-13

последно ажурирање17.09.2017 11:24:45, Creator/Last Upload: chessarea.ru

Избор на турнирB-11, G-11, B-13, G-13
ЛинковиПочетна страна на организаторот, Link tournament to the tournament calendar
Избор на параметри покажите податоци за турнирот
ЛистиСтартна ранг листа, Список на играчи по азбучен ред, Податоци за федерациите, Партиите и Титулите-статистики, Alphabetical list all groups, Распоред
Пласман со партии после коло 3 , Стартна ранг листа со партии
Парови по таблиКоло.1, Коло.2, Коло.3, Коло.4/8 , без пар
Листа на пласман послеКоло.1, Коло.2, Коло.3
Префрли во Excel и печатиЛиста за печатење, Експортирај во Excel (.xls), Експортирај во Excel (.xlsx), Префрли во PDF-фајл
Advertisement
Advertisement