European Universities Chess Championship 2017 Men (Rapid) (UNOFFICIAL)

Federasyonİspanya ( ESP )
BaşhakemIA Prohorov, Olexandr (UKR) /14105578/
HakemFA Rubio Doblas, Fco Javier (ESP) /2221160/ FA Pareja Lopez, Francisco Jesus (ESP) /2224690/ NA De Mendizabal Vega, Raul (ESP) /22286489/
Zaman kontrolü25 min+10 sec per move starting from move 1
SiteFuengirola (Malaga)
Tarih2017/09/21 e kadar 2017/09/23
Rating-Ø2066
Eslendirme programiHeinz Herzog'dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnuva dosyasi

Son güncelleme24.09.2017 02:11:09, Oluşturan/Son Yükleyen: lviv region cf

TurnuvasecimiMen-Rapid, Women-Rapid, Men-Blitz, Women-Blitz
LinklerOrganizatorun resmi web sayfasi, Link tournament to the tournament calendar
Parametresecimi turnuva detayi bulunmamaktadir
Takim gorunumuBUL, ENG, ESP, FRA, GER, HUN, ISR, POL, POR, RUS, SRB, TUR
ListelerTakim baslangic siralamasi
Tur sonuclariyla takim tertibi, Tur sonuclarini icermeyen takim tertibi, 9 Turdan Sonra Nihai Carsaftablo Siralama
Oyuncularin baslangic siralamasi, Alfabetik Oyuncu Listesi, Alphabetical list all groups
Takim eslendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7, Tur8, Tur9
Masa eslendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7, Tur8, Tur9
sonra siralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7, Tur8, Tur9
En iyi oyuncularpuana gore, yuzdeye gore
En iyi oyuncularpuana gore, yuzdeye gore
İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve PrintPrint listesi, Excel'e aktar (.xls), Excel'e aktar (.xlsx), PDF formatina cevir

9 Turdan Sonra Nihai Siralama

Rk.Bşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
11RUSSIAN FEDERATION - Ural State Mining U97201615,0108,5
22SERBIA - University of Belgrade97021413,5110,0
35ISRAEL - Open University of Israel95311312,5103,0
43POLAND - Poznań Uniwersity of Economics 95221211,5106,5
56POLAND - AGH University of Science and T95221211,599,5
67SPAIN - Pompeu Fabra University94231011,082,5
710FRANCE - University of Strasbourg 194231010,093,5
812UNITED KINGDOM - University of Oxford 19423109,5106,5
94HUNGARY - Eotvos Lorand University9504109,5102,5
108UNITED KINGDOM - University of Warwick 29342109,0109,5
119POLAND - Poznań Uniwersity of Economics 9423108,0103,5
1214TURKEY - Istanbul University9333910,0102,0
1315ISRAEL - Technion - Israel Institute of 9333910,073,0
1421UNITED KINGDOM - University of Cambridge941498,091,5
1511POLAND - AGH University of Science and T932489,579,0
1622ISRAEL - Technion - Israel Institute of 932489,075,5
1713UNITED KINGDOM - University of Oxford 2932488,591,5
1816PORTUGAL - University of Aveiro940587,579,0
1918FRANCE - University Toulouse III - Paul 940587,574,5
2019FRANCE - University of Strasbourg 2931578,066,0
2120PORTUGAL - University of Minho906367,582,5
2217UNITED KINGDOM - University of Warwick 1921654,574,5
2323GERMANY - University of Freiburg920745,073,5

Analiz:
Esitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Esitlik Bozma2: points (game-points)
Esitlik Bozma3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents and own points)