15th Gilan Second League 1396

Organisator(en)Gilan Chess Association
FederatieIran ( IRI )
ToernooidirecteurBayat, Kiumars (12584827)
HoofdscheidsrechterPourhajghanbar,Mohammad(12511870)
ScheidsrechterPorkar, Maryam(22505636) Fahim, Neda(22541799)
Bedenkzeit90 minutes with 30 second increment from move 1
PlaatsRasht
Rating calculationInternationale rating
Datum vanaf2017/10/06 tot 2018/03/09
Gemiddelde rating1303
paringsprogrammaSwiss-Manager van Heinz HerzogSwiss-Manager toernooibestand

De pagina werd het laatst gewijzigd op19.11.2017 21:09:40, Creator/Last Upload: mr. jadidi, hamidreza

Toernooiselectie Super League, First League, Second League
LinksOfficiƫle beginpagina van de organisator, Link tournament to the tournament calendar
Parameterkeuze Geen toernooidetails tonen, Geen vlaggen laten zien
LijstenTeam-startranglijst
Teamopstelling met persoonlijke resultaten, Teamopstelling zonder ronderesultaten, Plaats in kruistabel na de 3 ronde
Spelers naar rating gesorteerd, Alfabetische lijst van spelers, Alphabetical list all groups
TeamparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3
Ranglijst naRd.1, Rd.2, Rd.3
De beste spelersnaar punten, naar procenten
De beste spelersnaar punten, naar procenten
Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Chronoloog, De beste vijf spelers, Totaal statistieken, Medaille-statistiek
Excel en afdrukkenLijst afdrukken, Exporteren naar Excel (.xls), Exporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand

Tussenstand na de 3 ronde

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
17Heiat Shatranj Talesh3300610,566,80
24Bashgah PishgamGhaleh 13300610,073,30
310Bazargani Khoshgoo Anzali330069,564,30
48Shardai Amlash321059,555,30
51Shahrdari Rasht321059,554,00
62Bashgah Ostad Bozorg Homayoun Toufighi 1321058,046,50
712Galeh Toolamat321057,549,80
83Moassaseh Amoozeshali Damon Fooman320149,047,30
99Bashgah Shatranj Pishgam 1320148,539,00
105Kanoon Shatranj Roodsar320148,049,80
1113Bashgah Shatranj Kish 1320148,039,00
1219Pendar No320148,037,00
1320Heiat Shatranj Langrood320148,027,00
1417Sherkat Gaz320147,527,80
1521Bashgah PishgamGhaleh 2320147,041,00
1614Zedeh yad Erfan Jamaati Fooman320146,536,50
1711Aramiss Lahijan320146,036,00
1830Heiat Shatranj Sangar320145,529,80
1916Shahid Soleimani Roodsar311137,538,30
2018Shohadaye Saravan311136,024,00
216Bashgah Shatranj Ebtekar Langrood 1311135,535,50
2234Bashgah Shatranj Kish 3311135,027,00
2328Shoraye Shahr Bandar Anzali310226,530,00
2415Bashgah Shatranj Nokhbegan310226,032,30
2526Madraseh Shatranj Kish $ Mat Lahijan310225,512,00
2622Taavoni Dehyaran Khashkbijar310225,027,50
2723Bashgah Ostad Bozorg Homayoun Toufighi 2310225,019,30
2824Nezam Mohandesi Sakhtaman Lahijan310225,015,30
2929Bashgah Shatranj Kish 2310225,09,50
3025Bashgah PishgamGhaleh 3310225,05,00
3132Karkonan Sazman Mantagheh Azad Anzali310224,019,00
3237Bashgah Shatranj Novin310224,010,00
3339Gomrok bandar Anzali310223,514,30
3431Bashgah PishgamGhaleh 4310223,51,80
3527Banovan Lahijan310222,55,00
3640Kanoon Shatranj Amoozesh $Parvaresh Anza300304,021,30
3733Kanoon Shatranj Amoozesh $Parvaresh Anza300302,511,00
3836bashgah Shatranj Ebtekar Langrood 2300302,06,30
3938Bashgah Shatranj Pishgam 2300300,51,80
4035Bashgah PishgamGhaleh 5300300,00,00

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: points (game-points)
Wtg3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
Wtg4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints