15th Gilan First League 1396

Organisator(en)Gilan Chess Association
FederatieIran ( IRI )
ToernooidirecteurBayat, Kiumars (12584827)
HoofdscheidsrechterPourhajghanbar,Mohammad(12511870)
ScheidsrechterBahari Rad, Alireza(12513180) Mohammadalizadeh, Zahra(22531912) Porkar, Maryam(22505636)
Bedenkzeit90 minutes with 30 second increment from move 1
PlaatsRasht
Rating calculationInternationale rating
Datum vanaf2017/09/22 tot 2018/03/02
Gemiddelde rating1569
paringsprogrammaSwiss-Manager van Heinz HerzogSwiss-Manager toernooibestand

De pagina werd het laatst gewijzigd op27.10.2017 20:08:17, Creator/Last Upload: mr. jadidi, hamidreza

Toernooiselectie Super League, First League, Second League
LinksOfficiƫle beginpagina van de organisator, Link tournament to the tournament calendar
Parameterkeuze Geen toernooidetails tonen, Geen vlaggen laten zien
LijstenTeam-startranglijst
Teamopstelling met persoonlijke resultaten, Teamopstelling zonder ronderesultaten, Plaats in kruistabel na de 2 ronde
Spelers naar rating gesorteerd, Alfabetische lijst van spelers, Alphabetical list all groups
TeamparingenRd.1, Rd.2, Rd.3
BordparingenRd.1, Rd.2
Ranglijst naRd.1, Rd.2
De beste spelersnaar punten, naar procenten
De beste spelersnaar punten, naar procenten
Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Chronoloog, De beste vijf spelers, Totaal statistieken, Medaille-statistiek
Excel en afdrukkenLijst afdrukken, Exporteren naar Excel (.xls), Exporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand

Tussenstand na de 2 ronde

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
13Lashtnesha220047,022,80
21Bashgah Shatranj Pishgam220047,022,50
39Mojtameh Eghamati$tafrihi Niloofar Abi A220046,517,30
45Kanoon Vokolaye Dadgostari Gilan220045,518,30
52Bashgah PishgamGhaleh 1210124,520,30
616Ab Mantaghee gilan210124,017,50
77Ettahad Rasht210124,011,50
815Bashgah Shatranj Novin210123,514,00
911Amoozeshgah Rahian Farhang Anzali210123,513,30
106Heiat Shatranj Langrood210123,512,30
1112Sherkat Tozie Bargh210123,58,30
1210Heiat shatranj Siahkal210123,012,30
138Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 1210123,07,50
144Lavazem Khanegi Pars Khazar201113,512,30
1514Bashgah PishgamGhaleh 2201113,511,50
1613Bank Sepah200202,512,30
1717Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 2200202,58,30
1818Abfaye Gilan200201,55,30

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: points (game-points)
Wtg3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
Wtg4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints