15th Gilan First League 1396

Organisator(en)Gilan Chess Association
FederatieIran ( IRI )
ToernooidirecteurBayat, Kiumars (12584827)
HoofdscheidsrechterPourhajghanbar,Mohammad(12511870)
ScheidsrechterBahari Rad, Alireza(12513180) Mohammadalizadeh, Zahra(22531912) Porkar, Maryam(22505636)
Bedenkzeit90 minutes with 30 second increment from move 1
PlaatsRasht
Rating calculationInternationale rating
Datum vanaf2017/09/22 tot 2018/02/16
Gemiddelde rating1603
paringsprogrammaSwiss-Manager van Heinz HerzogSwiss-Manager toernooibestand

De pagina werd het laatst gewijzigd op05.01.2018 18:01:27, Creator/Last Upload: mr. jadidi, hamidreza

Toernooiselectie Super League, First League, Second League
LinksOfficiƫle beginpagina van de organisator, Link tournament to the tournament calendar
Parameterkeuze Geen toernooidetails tonen, Geen vlaggen laten zien
LijstenTeam-startranglijst
Teamopstelling met persoonlijke resultaten, Teamopstelling zonder ronderesultaten, Plaats in kruistabel na de 8 ronde
Spelers naar rating gesorteerd, Alfabetische lijst van spelers, Alphabetical list all groups
TeamparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Ranglijst naRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
De beste spelersnaar punten, naar procenten
De beste spelersnaar punten, naar procenten
Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Chronoloog, De beste vijf spelers, Totaal statistieken, Medaille-statistiek
Excel en afdrukkenLijst afdrukken, Exporteren naar Excel (.xls), Exporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand

Tussenstand na de 8 ronde

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
11Bashgah Shatranj Pishgam88001629,5487,80
23Lashtnesha86111322,5353,00
35Kanoon Vokalaye Dadgostari Gilan84311118,5291,30
48Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 184221016,0245,80
57Ettahad Rasht8413916,5255,50
613Bank Sepah8404819,0268,50
79Mojtameh Eghamati$tafrihi Niloofar Abi A8323816,5253,80
812Sherkat Tozie Bargh8323816,0262,80
911Amoozeshgah Rahian Farhang Anzali8404815,5217,50
102Bashgah PishgamGhaleh 18404815,0226,30
116Heiat Shatranj Langrood8404813,0192,50
124Lavazem Khanegi Pars Khazar8314718,0240,50
1310Heiat shatranj Siahkal8314714,5195,00
1414Bashgah PishgamGhaleh 28314714,0177,80
1518Abfaye Gilan8305612,0151,30
1615Bashgah Shatranj Novin8215510,0127,80
1717Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 28116311,0145,00
1816Ab Mantaghee gilan8107210,5148,30

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: points (game-points)
Wtg3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
Wtg4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints