15th Gilan First League 1396

OrganizatorGilan Chess Association
FederacjaIran ( IRI )
Dyrektor turniejuBayat, Kiumars (12584827)
Arbiter głównyPourhajghanbar,Mohammad(12511870)
ArbiterBahari Rad, Alireza(12513180) Mohammadalizadeh, Zahra(22531912) Porkar, Maryam(22505636)
Bedenkzeit90 minutes with 30 second increment from move 1
MiastoRasht
Rating calculationElo
Data od2017/09/22 Data do 2018/02/16
Elo Ø turnieju1601
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony19.01.2018 18:26:25, Creator/Last Upload: mr. jadidi, hamidreza

Wybranie turnieju Super League, First League, Second League
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju, Nie pokazywać flag
Listylista startowa drużyn
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Tabela po 9 rundzie
Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups
kojarzenie drużynRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9, Rd.10
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Najlepsi zawodnicywg punktów, wg procentów
Najlepsi zawodnicywg punktów, wg procentów
Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz, Najlepsza piątka graczy, Zestawienie ogólne, zestawienie medali
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Stan po 9 rundzie

M-sceSNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 
11Bashgah Shatranj Pishgam99001833,5621,30
23Lashtnesha97111526,0465,80
37Ettahad Rasht95131119,5352,50
45Kanoon Vokalaye Dadgostari Gilan94321119,5336,80
58Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 194231016,5282,80
64Lavazem Khanegi Pars Khazar9414922,0325,00
79Mojtameh Eghamati$tafrihi Niloofar Abi A9333918,5309,50
812Sherkat Tozie Bargh9333918,0322,80
911Amoozeshgah Rahian Farhang Anzali9414917,5290,30
102Bashgah PishgamGhaleh 19414917,0279,80
116Heiat Shatranj Langrood9414915,0252,00
1213Bank Sepah9405819,0294,50
1310Heiat shatranj Siahkal9324816,5245,80
1414Bashgah PishgamGhaleh 29324816,0240,50
1515Bashgah Shatranj Novin9315714,0192,00
1618Abfaye Gilan9306612,0170,30
1717Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 29126413,0202,50
1816Ab Mantaghee gilan9108210,5170,30

Uwagi:
TB 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
TB 2: points (game-points)
TB 3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
TB 4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints