15th Gilan First League 1396

OrganizatorGilan Chess Association
FederacjaIran ( IRI )
Dyrektor turniejuBayat, Kiumars (12584827)
Arbiter głównyPourhajghanbar,Mohammad(12511870)
ArbiterBahari Rad, Alireza(12513180) Mohammadalizadeh, Zahra(22531912) Porkar, Maryam(22505636)
Bedenkzeit90 minutes with 30 second increment from move 1
MiastoRasht
Rating calculationElo
Data od2017/09/22 Data do 2018/03/02
Elo Ø turnieju1569
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony27.10.2017 20:08:17, Creator/Last Upload: mr. jadidi, hamidreza

Wybranie turnieju Super League, First League, Second League
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju, Nie pokazywać flag
Listylista startowa drużyn
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Tabela po 2 rundzie
Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups
kojarzenie drużynRd.1, Rd.2, Rd.3
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2
Ranking list afterRd.1, Rd.2
Najlepsi zawodnicywg punktów, wg procentów
Najlepsi zawodnicywg punktów, wg procentów
Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz, Najlepsza piątka graczy, Zestawienie ogólne, zestawienie medali
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Stan po 2 rundzie

M-sceSNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 
13Lashtnesha220047,022,80
21Bashgah Shatranj Pishgam220047,022,50
39Mojtameh Eghamati$tafrihi Niloofar Abi A220046,517,30
45Kanoon Vokolaye Dadgostari Gilan220045,518,30
52Bashgah PishgamGhaleh 1210124,520,30
616Ab Mantaghee gilan210124,017,50
77Ettahad Rasht210124,011,50
815Bashgah Shatranj Novin210123,514,00
911Amoozeshgah Rahian Farhang Anzali210123,513,30
106Heiat Shatranj Langrood210123,512,30
1112Sherkat Tozie Bargh210123,58,30
1210Heiat shatranj Siahkal210123,012,30
138Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 1210123,07,50
144Lavazem Khanegi Pars Khazar201113,512,30
1514Bashgah PishgamGhaleh 2201113,511,50
1613Bank Sepah200202,512,30
1717Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 2200202,58,30
1818Abfaye Gilan200201,55,30

Uwagi:
TB 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
TB 2: points (game-points)
TB 3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
TB 4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints