15th Gilan First League 1396

Organizatorius (-iai)Gilan Chess Association
FederacijaIranas ( IRI )
Turnyro direktoriusBayat, Kiumars (12584827)
Vyriausias teisėjasPourhajghanbar,Mohammad(12511870)
Teisėjas (-ai)Bahari Rad, Alireza(12513180) Mohammadalizadeh, Zahra(22531912) Porkar, Maryam(22505636)
Laiko kontrolė90 minutes with 30 second increment from move 1
VietaRasht
Reitingo skaičiavimasTarptautinis reitingas
Data2017/09/22 iki 2018/03/02
Reitingo-Ø1569
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas27.10.2017 20:08:17, Autorius/Paskutinis perkėlimas: mr. jadidi, hamidreza

Turnyro pasirinktys Super League, First League, Second League
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, rezultatų lentelė po 2 rato
pradinis žaidėjų sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, Abėcėlinis visų grupių sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2
Geriausi žaidėjaipagal taškus, procentinis
Geriausias lentos žaidėjaspagal taškus, procentinis
statistika, tvarkaraštis, penki geriausi žaidėjai, bendroji statistika, medalių statistika
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xls), eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

Vieta po 2 rato

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3  PR4 
13Lashtnesha220047,022,80
21Bashgah Shatranj Pishgam220047,022,50
39Mojtameh Eghamati$tafrihi Niloofar Abi A220046,517,30
45Kanoon Vokolaye Dadgostari Gilan220045,518,30
52Bashgah PishgamGhaleh 1210124,520,30
616Ab Mantaghee gilan210124,017,50
77Ettahad Rasht210124,011,50
815Bashgah Shatranj Novin210123,514,00
911Amoozeshgah Rahian Farhang Anzali210123,513,30
106Heiat Shatranj Langrood210123,512,30
1112Sherkat Tozie Bargh210123,58,30
1210Heiat shatranj Siahkal210123,012,30
138Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 1210123,07,50
144Lavazem Khanegi Pars Khazar201113,512,30
1514Bashgah PishgamGhaleh 2201113,511,50
1613Bank Sepah200202,512,30
1717Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 2200202,58,30
1818Abfaye Gilan200201,55,30

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
Papildomas rodiklis 4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints