15th Gilan First League 1396

OrganizátorGilan Chess Association
FederáciaIrán ( IRI )
Riaditeľ turnajaBayat, Kiumars (12584827)
Hlavný rozhodcaPourhajghanbar,Mohammad(12511870)
RozhodcaBahari Rad, Alireza(12513180) Mohammadalizadeh, Zahra(22531912) Porkar, Maryam(22505636)
Bedenkzeit90 minutes with 30 second increment from move 1
MiestoRasht
Rating calculationEloF
Od - do2017/09/22 - 2018/02/16
Ø rating1603
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 05.01.2018 18:01:27, Creator/Last Upload: mr. jadidi, hamidreza

Výber turnaja Super League, First League, Second League
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyNasadenie družstva
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Tabuľka po 8 kole
Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups
Žrebovanie družstievk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis, 5 najlepších hráčov, Celková štatistika, Štatistika medailí
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Poradie po 8 kole

Por.č. DružstvoPartie +  =  -  TB1  TB2  TB3  TB4 
11Bashgah Shatranj Pishgam88001629,5487,80
23Lashtnesha86111322,5353,00
35Kanoon Vokalaye Dadgostari Gilan84311118,5291,30
48Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 184221016,0245,80
57Ettahad Rasht8413916,5255,50
613Bank Sepah8404819,0268,50
79Mojtameh Eghamati$tafrihi Niloofar Abi A8323816,5253,80
812Sherkat Tozie Bargh8323816,0262,80
911Amoozeshgah Rahian Farhang Anzali8404815,5217,50
102Bashgah PishgamGhaleh 18404815,0226,30
116Heiat Shatranj Langrood8404813,0192,50
124Lavazem Khanegi Pars Khazar8314718,0240,50
1310Heiat shatranj Siahkal8314714,5195,00
1414Bashgah PishgamGhaleh 28314714,0177,80
1518Abfaye Gilan8305612,0151,30
1615Bashgah Shatranj Novin8215510,0127,80
1717Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 28116311,0145,00
1816Ab Mantaghee gilan8107210,5148,30

poznámka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
Tie Break4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints