15th Gilan First League 1396

OrganizátorGilan Chess Association
FederáciaIrán ( IRI )
Riaditeľ turnajaBayat, Kiumars (12584827)
Hlavný rozhodcaPourhajghanbar,Mohammad(12511870)
RozhodcaBahari Rad, Alireza(12513180) Mohammadalizadeh, Zahra(22531912) Porkar, Maryam(22505636)
Bedenkzeit90 minutes with 30 second increment from move 1
MiestoRasht
Rating calculationEloF
Od - do2017/09/22 - 2018/03/02
Ø rating1569
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 27.10.2017 20:08:17, Creator/Last Upload: mr. jadidi, hamidreza

Výber turnaja Super League, First League, Second League
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyNasadenie družstva
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Tabuľka po 2 kole
Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups
Žrebovanie družstievk.1, k.2, k.3
Kolá po šach.k.1, k.2
Ranking list afterk.1, k.2
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis, 5 najlepších hráčov, Celková štatistika, Štatistika medailí
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Poradie po 2 kole

Por.č. DružstvoPartie +  =  -  TB1  TB2  TB3  TB4 
13Lashtnesha220047,022,80
21Bashgah Shatranj Pishgam220047,022,50
39Mojtameh Eghamati$tafrihi Niloofar Abi A220046,517,30
45Kanoon Vokolaye Dadgostari Gilan220045,518,30
52Bashgah PishgamGhaleh 1210124,520,30
616Ab Mantaghee gilan210124,017,50
77Ettahad Rasht210124,011,50
815Bashgah Shatranj Novin210123,514,00
911Amoozeshgah Rahian Farhang Anzali210123,513,30
106Heiat Shatranj Langrood210123,512,30
1112Sherkat Tozie Bargh210123,58,30
1210Heiat shatranj Siahkal210123,012,30
138Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 1210123,07,50
144Lavazem Khanegi Pars Khazar201113,512,30
1514Bashgah PishgamGhaleh 2201113,511,50
1613Bank Sepah200202,512,30
1717Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 2200202,58,30
1818Abfaye Gilan200201,55,30

poznámka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
Tie Break4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints