15th Gilan First League 1396

Organizator(ler)Gilan Chess Association
Federasyonİran ( IRI )
Turnuva direktoruBayat, Kiumars (12584827)
BaşhakemPourhajghanbar,Mohammad(12511870)
HakemBahari Rad, Alireza(12513180) Mohammadalizadeh, Zahra(22531912) Porkar, Maryam(22505636)
Zaman kontrolü90 minutes with 30 second increment from move 1
SiteRasht
Rating calculationUluslararasi Rating
Tarih2017/09/22 e kadar 2018/02/16
Rating-Ø1612
Eslendirme programiHeinz Herzog'dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnuva dosyasi

Son güncelleme16.02.2018 18:01:50, Oluşturan/Son Yükleyen: mr. jadidi, hamidreza

Turnuvasecimi Super League, First League, Second League
LinklerOrganizatorun resmi web sayfasi, Link tournament to the tournament calendar
Parametresecimi turnuva detayi bulunmamaktadir, bayraklari gosterme
ListelerTakim baslangic siralamasi
Tur sonuclariyla takim tertibi, Tur sonuclarini icermeyen takim tertibi, 11 Turdan Sonra Nihai Carsaftablo Siralama
Oyuncularin baslangic siralamasi, Alfabetik Oyuncu Listesi, Alphabetical list all groups
Takim eslendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7, Tur8, Tur9, Tur10, Tur11
Masa eslendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7, Tur8, Tur9, Tur10, Tur11
sonra siralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7, Tur8, Tur9, Tur10, Tur11
En iyi oyuncularpuana gore, yuzdeye gore
En iyi oyuncularpuana gore, yuzdeye gore
İstatistikler, Turnuva Programı, En iyi bes oyuncu, Toplam istatistikler, madalya istatistikleri
Excel ve PrintPrint listesi, Excel'e aktar (.xls), Excel'e aktar (.xlsx), PDF formatina cevir

11 Turdan Sonra Nihai Siralama

Rk.Bşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3  EB4 
11Bashgah Shatranj Pishgam1110102138,0892,30
23Lashtnesha117221628,0632,80
35Kanoon Vokalaye Dadgostari Gilan115421424,0528,00
48Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 1116231423,0457,80
57Ettahad Rasht116141325,0516,50
66Heiat Shatranj Langrood116141322,0454,80
710Heiat shatranj Siahkal115241223,0401,00
812Sherkat Tozie Bargh114431222,5510,50
92Bashgah PishgamGhaleh 1115241222,0441,80
109Mojtameh Eghamati$tafrihi Niloofar Abi A114341123,0477,80
1114Bashgah PishgamGhaleh 2114341120,5390,80
124Lavazem Khanegi Pars Khazar114251025,5512,00
1313Bank Sepah115061023,0421,50
1411Amoozeshgah Rahian Farhang Anzali114251021,0441,80
1515Bashgah Shatranj Novin11317716,5289,30
1618Abfaye Gilan11308612,5220,00
1717Sazman Nezam Mohandesi Sakhtaman Gilan 211128414,0273,30
1816Ab Mantaghee gilan111010212,5251,00

Analiz:
Esitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Esitlik Bozma2: points (game-points)
Esitlik Bozma3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
Esitlik Bozma4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints