Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Liga de Ajedrez Por Equipos Del Sureste de Coahuila

Zadnja izmjena05.10.2017 05:36:46, Creator/Last Upload: eduardo aguilar monterrosas

Konačni poredak nakon 4 Kola

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
11PEONES PASADOS431012,5231,528,25
22BAMBINOS430112,5035,022,50
34ITESM FUERZA AZUL A42119,5032,015,00
45CONSTRUAJEDREZ LATINO42119,0035,518,25
53CUMBRES42118,5026,513,50
611ITESM B40317,0030,510,75
77ULSA B42027,0023,02,00
86ULSA A40316,5135,013,00
98COLAM41216,5129,09,75
109BORREGOS SALTILLO C41033,0027,50,00
1110HALCONES31022,0016,50,00

Bilješka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)
Tie Break4: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)

Advertisement