Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

PORPROV CATUR BALI XIII TAHUN 2017 MIX CEPAT

Viimeisin päivitys17.09.2017 05:46:41, Creator/Last Upload: ia/io bunawan

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11BADUNG550010017,5
22DENPASAR53117113,0
35TABANAN53117111,0
43JEMBRANA52216011,5
56BULELENG5212509,0
64KARANGASEM5122408,5
78GIANYAR5122408,0
87BANGLI5203405,0
99KLUNGKUNG5113306,5

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Vertailu 3: points (game-points)

Advertisement